Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж землі Київська область

       Продаж землі давно існує на ринку нерухомості для того, щоб дати можливість кожному придбати свою власну земельну ділянку і побудувати на ній будинок своєї мрії. У деяких людей немає таких великих коштів, щоб купити відразу будинок, тому є прекрасний варіант-купити ділянку і потроху будувати на ній такий будинок, який ви хотіли б бачити. На сайтах з нерухомості вам пропонують безліч варіантів, але часто буває так, що жоден з них не підходить, тоді вам на допомогу прийде портал нерухомості likimap, де ви зможете вибрати ділянку з величезної кількості пропозицій.

       Для жителів України покупка землі на території Київської області не стане проблемою, адже на нашому сайті ви зможете знайти більше 10 000 оголошень. У кожному з них є докладний опис ділянки та навіть кілька її фотографій, по яких ви зможете оцінити її стан. Наш каталог, який представляє ринок землі, є найбільш великим і актуальним, всі ціни, які є в оголошенні, реальні, тому сміливо вибирайте і виконуйте свою мрію - купити земельну ділянку в Київській області.

       На сайті працює система «купівля продаж землі», тому ви зможете не тільки купити землю, але і продати земельний пай. Така пропозиція стане актуальною для тих, хто хоче продати землю за якихось причин. Можливо, вона вам більше не потрібна або не вистачає на більш важливу покупку. Як би там не було, продаж земельних ділянок завжди дає вам можливість заключити швидку, чесну і безпечну угоду.

       На нашому порталі дуже зрозумілий і простий інтерфейс, тому ви зможете без проблем розібратися з тим, як зайти в будь-який розділ. Якщо ви хочете продати землю, то вам необхідно зайти в розділ «продаж землі на likimap», зверху ви побачите спеціальне посилання, щоб додати оголошення. Після цього вам залишається лише додати фотографії, написати опис і вартість на ділянку і чекати дзвінків від бажаючих придбати її. Варто відзначити, що, чим більше опису та фото ви додасте, тим більше шансів, що люди виберуть саме вашу пропозицію.

       Продаж земельних ділянок на нашому сайті - це можливість купити землю в будь-якому куточку нашої країни, але якщо ви хочете купити земельну ділянку в Київській області, то вам потрібно вказати це в спеціальному фільтрі на сайті. Також там ви зможете ввести бажану вартість і район. Після цього сайт самостійно прибере непотрібні варіанти і залишить тільки ті, які можуть бути вам цікаві.

       Показать