Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нерухомості на вторинному ринку Одеська область

       На сьогоднішній день мрією кожної людини, у якого немає власної житлоплощі, є її покупка. Ріелторські компанії розвиваються дуже швидкими темпами. Але вони не завжди здатні задовольнити потреби кожного клієнта. Ми пропонуємо купити житло без посередників на Likimap. Це швидко, безпечно і вигідно для кожного. Зараз пояснимо чому.

       На нашому сайті зібрані всі найактуальніші пропозиції безпосередньо від господарів квартир, з якими Ви зможете зв'язатися напряму. Вам не доведеться більше переглядати більше десятка варіантів різних квартир і витрачати на це свій дорогоцінний час. Вам варто лише зайти на сайт, вибрати кілька квартир, які Вам найбільше сподобаються в розділі «продам вторинне житло» і зателефонувати за номером.

       Вибрати буде не складно, адже до кожного оголошення додаються фотографії, на яких чітко видно стан житла, а також докладний опис всіх його особливостей, в тому числі:

       • Чи є косметичний ремонт;
       • Яке додаткове обладнання залишають колишні господарі. Це може бути бойлер, холодильник або кондиціонер;
       • Також, які меблі залишаються;
       • Який поверх, під'їзд та багато іншого.

       Наш сайт стане в нагоді багатьом людям, адже ми пропонуємо купити вторинне житло в Одеській області від господарів. Це дозволить Вам значно заощадити на послугах ріелтора, який зазвичай бере відсоток за свої послуги.

       Також від господаря Ви зможете дізнатися багато деталей про квартирі, які не зміг би розповісти Вам працівник ріелторської компанії. Наприклад, про те, наскільки галасливі сусіди або про те, яким транспортом найкраще добиратися в потрібну Вам точку міста. Наш сайт допоможе купити вторинку без комісії за різною вартістю. Серед усього вибору оголошень, представлених на нашому сайті, Ви обов'язково зможете знайти Ваш варіант.

       Ресурс Likimap допоможе не тільки купити квартиру тим, хто цього потребує, а й продати свою стару квартиру. Для того, щоб вам було простіше, розробники сайту додали два спеціальних розділи - «продаж вторинного житла» і «купівля вторинного житла». Вони допоможуть Вам вибрати необхідний розділ і за допомогою спеціальних фільтрів виставити налаштування.

       На сьогоднішній день житловий фонд, по більшій своїй частині, складається з квартир, які представляють вторинний ринок. Це й не дивно, адже новобудови будуються не зовсім з тією швидкістю, яка потрібна населенню. Але навіть серед вторинки Ви зможете знайти відповідний для себе варіант за допомогою нашого сайту.

       Показать