Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нерухомості на вторинному ринку Київ

       У цій статті ми пропонуємо Вам купити житло без посередників на Likimap. Ми будемо намагатися наочно пояснити чому це набагато легше і безпечніше, ніж шукати житло за допомогою ріелторської компанії.

       Житловий фонд пропонує безліч квартир і будинків, які представляють вторинний ринок. Це відбувається тому, що компанії-забудовники не встигають будувати новобудови так швидко, як би нам того хотілося. Але це не означає, що гарного житла немає зовсім. В якійсь мірі, купити вторинне житло в Києві навіть краще.

       По-перше, Вам буде надано набагато більше варіантів на вибір за рахунок того, що багато людей виставляють свої оголошення в розділ «Продам вторинне житло». Крім того, Ви зможете купити і оселитися в квартирі, в якій вже є косметичний ремонт і присутні меблі. Говорячи про новобудови, Ви не зможете за кілька тижнів здійснити купівлю та оселитися в квартирі, із вторинкою це можливо.

       Крім того, Ви зможете купити вторинку без комісії в будь-якому районі і за найбільш сприятливою для Вас ціною. Часто трапляється так, що колишнім власникам житла необхідно дуже терміново продати свою квартиру в зв'язку з переїздом або іншими факторами. Тому вони готові йти реальним покупцям на поступки і значно знижувати заявлену вартість. У випадку з новобудовою такий «фокус» не пройде, квартири там продаються тільки за фіксованою ціною.

       Наш сайт пропонує Вам тільки безпечні угоди. Якщо звертатися в ріелторські компанії, то Вам доведеться тільки кілька тижнів, а то і місяців їздити і підбирати відповідну оселю. За допомогою нашого ресурсу Ви зможете зробити це за один день, переглянувши необхідні квартири. Ви також можете ввести в спеціальні розділи вартість, на яку розраховуєте і кількість кімнат.

       Крім того, ми зможемо допомогти не тільки тим, хто шукає житло, але і тим, хто вирішив продати свою житлоплощу. Якщо вас цікавить купівля вторинного житла, то розділ «Продаж, житловий фонд» для вас. Якщо ж вам потрыбно продати вторинне житло - просто додайте об'єкт на наш портал. Більше не потрібно платити відсотки ріелторам, Ви можете самостійно продавати або купувати житло. Використовуючи наш сайт, Ви отримуєте гарантовано безпечні і швидкі угоди.

       Показать