Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нерухомості на вторинному ринку Чернівецька область

       Чернівецька область найменша за розміром, в порівнянні з іншими областями України. Але якщо подивитися на вторинний ринок, вивчити статистику, то помітна постійна активність серед покупців нерухомості. Купити вторинне житло в Чернівецькій області бажають чимало, незалежно від віддаленості від обласного центру.

       Часто приваблює потенційних покупців те, що область межує з такими країнами як: Румунія і Молдова. Житловий фонд області складається з квартир і будинків в 11 районах, в яких є 8 міст. Продаж вторинного житла більш популярний в таких населених пунктах як: Новодністровськ, Сокиряни, Хотин, Сторожинець. Попит на пропозицію купити вторинку без комісії тут значно вищий, ніж в інших населених пунктах.

       В основному купівля вторинного житла відбувається серед молоді, яка переїжджає в місто для пошуку роботи. В області ж середня зарплата характеризується набагато меншими показниками, хоча економічний розвиток усього регіону з кожним роком стає більш помітним. До речі кажучи, вторинне житло в розглянутій території дешевше, ніж в новобудові. Більш того, можна відразу вселятися і жити.

       Надаємо Вам хорошу можливість купити вторинне житло без посередників на Likimap. Це сучасний ресурс, який дає можливість знайти кращі варіанти в регіоні, що Вас зацікавив, а також додати свою пропозицію в категорію «Продам вторинне житло».>

       Likimap цінують за широкий асортимент представлених варіантів, зручну систему фільтрів і постійне оновлення позицій вторинного житла. У нас Ви знайдете креативні можливості - пошук вторинного житла по карті в обраних населених пунктах, додавання кількох видів житла із застосуванням функції порівняння, підписку на електронну пошту з характеристикою варіантів, що Вас цікавлять. Сайт Likimap постійно вдосконалюється, враховуючи побажання користувачів.

       Купити житло, про яке Ви мріяли, легко і зручно на ресурсі Likimap. Ми працюємо для того, щоб забезпечити повний комфорт пошуку житла.

       Показать