Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж 5-кімнатних квартир Запоріжжя

       Вторинне житло в обласному центрі є досить хорошим капіталовкладенням. За рахунок постійного напливу людей з іншої місцевості, попит на квартири в місті став різко зростати. Це також пояснюється і тим, що Запоріжжя є обласним центом і одним з найбільш розвинених, як в культурному, так і економічному сенсах, міст області. Крім того, квартира в Запоріжжі, купити яку можна за допомогою нашого сайту нерухомості, може бути придбана як багатими людьми, так і звичайними громадянами міста і приїжджими. На нашому порталі широко представлений продаж квартир в Запоріжжі великою кількістю пропозицій, які можуть задовольнити будь-який попит.

       Обласний центр має ряд переваг, які обумовлюють тривале проживання в ньому. Це - розвинена промисловість, велика кількість заводів, що забезпечує робочі місця і гідні заробітні плати з усім «соціальним пакетом». Більш того, в місті дуже розвинена транспортна розв'язка і налічується кілька видів громадського транспорту - тролейбус, трамвай, рейсові автобуси та маршрутні таксі. Така кількість транспорту дозволить швидко і комфортно дістатися до пункту призначення. Купити квартиру в Запоріжжі без посередників недорого можна практично в будь-якому районі, але варто звертати особливу увагу на деякі умови - віддаленість від центру міста, наявність шкіл і дитячих садів поблизу будинку, супермаркети і магазини, наявність розважальних центрів та кінотеатрів і т.д .

       Однак, в даний час в місті трохи напружена екологічна ситуація в зв'язку з великою кількістю промислових підприємств в межах міста. Тому, якщо Ви вирішили купити квартиру в Запоріжжі, то краще підшукувати варіанти біля парків або скверів. Квартири різного планування, з різною кількістю кімнат можна купити і біля Дубового Гаю, парку Металургів або Перемоги, а також в інших «зелених» районах міста.

       Купівля квартири на Likimap - це можливість швидко знайти варіант, що відповідає побажанням. На сайті представлена величезна кількість пропозицій по нерухомості міста, наявної на вторинному ринку. Тому, скориставшись простими і зручними фільтрами нашого сайту, Ви зможете підшукати як елітні апартаменти в центрі міста, так і недорогі квартири в спальному районі або околиці. А терміновий продаж квартир в Запоріжжі без посередників може порадувати покупців приємними знижками від власників.

       Показать