Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж 4-кімнатних квартир Львівська область

       Сьогодні ринок нерухомості Львівської області є найбільш популярним як серед місцевих жителів, так і серед приїжджих. Така популярність на квартири в регіоні пояснюється тим, що обласний центр і прилеглі до нього населені пункти знаходяться в достатній близькості до Європи, а точніше - кордону Польщі з Україною. Саме ця обставина змушує купити квартиру у Львівській області тих людей, які хочуть відчути себе європейцями і жити в місцевості, яка славиться своєю культурою, традиціями, а також величезною кількістю пам'яток і цікавою історією.

       Охочих купити вторинну квартиру у Львівській області набагато більше, ніж в новобудові. І це неспроста! Адже новобудови досить складно знайти в кожному населеному пункті, а ось вторинні квартири є всюди. Тому тут є з чого вибрати. На нашому сайті представлені актуальні приватні оголошення про продаж квартир в різних містах і районах Львівської області. Особливою популярністю серед покупців користуються такі великі міста, як Дрогобич, Стрий та Червоноград, оскільки тут добре розвинена інфраструктура, а також зайнятість населення на підприємствах, що визначає більш широкий і різноманітний асортимент квартир. Однак, такі міста знаходяться на досить великій відстані від обласного центру, а тому, для тих, хто бажає жити в передмісті Львова, краще дивитися квартири в Дублянах або Винниках.

       Продаж квартир Львівська область

       Вибираючи житло в області, першорядним фактором є його ціна. Вона значно нижче, ніж аналогічна квартира у Львові або іншому великому місті області. Тому, передмістя вибирають не тільки ті, хто хоче тихого і спокійного життя, але і ті, кому «не по кишені» квартира в центрі (місті), але вони хочуть проживати безпосередньо біля нього. Портал нерухомості Likimap - це величезна і актуальна база нерухомості. Ми пропонуємо користувачам скористатися найбільш зручним і практичним інформаційним шукачем нашого сайту. Величезна кількість фільтрів, які дозволяють уточнити будь-яку дрібницю при виборі та купівлі будинку, дають можливість користувачеві дуже швидко відшукати саме те, що йому необхідно. Повна гарантія безпеки і якості, ніяких обмежень або додаткових оплат на нашому сайті - досить просто зареєструватися і абсолютно безкоштовно користуватися послугами порталу в будь-який зручний час. Такі умови роботи порталу гарантують кожному користувачеві, що продаж квартир (вторинка) Львівська область не завдасть сторонам ніяких проблем.

       Показать