Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж 1-кімнатних квартир Івано-Франківська область

       Варто відзначити, що попит на квартири в Івано-Франківській області нітрохи не менший, ніж в обласному центрі. Особливою популярністю серед покупців користуються ті квартири, які розташовані в безпосередній близькості до Івано-Франківська, оскільки вартість на нерухомість досить низька (в порівнянні з цінами на аналогічне житло в обласному центрі), але при цьому люди можуть користуватися всіма благами великого міста і продовжувати там працювати.

       Як вибрати і купити квартиру в Івано-Франківській області?

       Ринок нерухомості даного регіону є досить великим, що дозволяє покупцеві вибирати з досить великої кількості пропозицій. Купити вторинну квартиру в Івано-Франківській області можна як шикарну з дизайнерським ремонтом, меблями і побутовою технікою, так і більш скромну. Тут можна зустріти і звичайні будинки (багатоквартирні) економ-класу, так і якісні споруди, виконані за індивідуальним замовленням, розраховані виключно на найвимогливіших і фінансово спроможних людей.

       Продаж квартир в Івано-Франківській області користується таким попитом за рахунок свого відмінного розташування. Тут в безпосередній близькості Карпати і кращі гірськолижні курорти країни, а також можна спостерігати чудовий і мальовничий пейзаж цілий рік. І той факт, що область межує з Румунією і досить близько знаходиться до Польщі, викликає особливий інтерес у багатьох громадян.

       Більшість місцевих жителів проживають в сільській місцевості, а інша частина вибрала для проживання місто. Найбільш великими вважаються міста Калуш і Коломия. Вони розташовані приблизно в 30-ти кілометрах від обласного центру і мають розвинену інфраструктуру.

       Якщо Вас зацікавив продаж квартир (вторинка) Івано-Франківська область, то портал нерухомості Likimap допоможе Вам швидко підшукати відповідне житло, без будь-яких сюрпризів. Наш сайт відрізняється від інших тим, що у тут представлені тільки перевірені приватні оголошення про продаж квартири. Це дозволяє нам з упевненістю говорити, що покупка квартири через наш портал буде законною і без жодних проблем. Зручність використання сайту і велика кількість фільтрів дозволять впорядкувати всі невідповідні варіанти і швидше знайти те, що потрібно. Співпрацюючи з нами, Ви отримуєте задоволення від вибору і покупки квартири!

       Показать