Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж кімнат в гуртожитку Рівненська область

       Купити кімнату на вторинному ринку - легко на Liki Map

       Продаж кімнат в комуналці в Рівненській області - досить популярний і частий запит серед споживачів. Сьогодні далеко не кожен може дозволити собі відразу купити таку бажану квартиру в обласному центрі. Найчастіше для цього доводиться збирати гроші. А так хочеться мати власне житло - куточок затишку та теплоти. Тому багато хто вирішує купити кімнату в Рівненській області на вторинному ринку, щоб мати можливість працювати і при цьому відкладати кошти для більш масштабного придбання.

       Шукайте кращий варіант на порталі нерухомості Liki Map

       Великий асортимент кімнат на вторинному ринку надає портал нерухомості Liki Map, де список пропозицій поповнюється щодня. За допомогою зручних фільтрів можна легко впорядкувати всі оголошення і вибрати саме те, що Ви шукаєте. Так Ви можете визначити для себе бажану площу майбутньої кімнати, вартість, яку Ви подужаєте оплатити. Також є опція розширеного пошуку, де можна відфільтрувати оголошення за наявністю певних зручностей в приміщенні, за кількістю поверхів у будинку в цілому, а також ввести бажаний поверх. Більшість позицій мають фото, за допомогою яких зробити вибір ще простіше. На даному порталі цілком реально купити кімнату в Рівненській області без посередників.

       Ціни таких кімнат варіюються у великому діапазоні, на це безпосередньо впливає їх стан і стан будівлі в цілому, площа, наявність комунікацій, а також район, де розташований будинок, і безліч інших критеріїв. Але на кожну пропозицію знайдеться свій покупець, так само, як і кожен бажаючий зможе знайти оптимальний варіант для себе.

       Переваги покупки кімнати в комуналці

       Зрозуміло, перед тим, як зважитися на такий важливий крок, потрібно зважити всі «за» і «проти». Перш за все, купивши кімнату, значно простіше буде відкладати гроші, ніж намагатися заощадити в орендованому житлі. Якщо Ви ще не зважилися купити кімнату в гуртожитку в Рівненській області без посередників, то варто врахувати ще деякі переваги такого придбання:

       • в перспективі є можливість розширити свою житлову площу за рахунок покупки сусідніх кімнат, в результаті у Вас буде своя невелика квартира в комуналці;
       • згідно дієвого законодавства, не заборонено прописуватися в кімнаті гуртожитку, тобто Ваше проживання в приміщенні буде повністю законним;
       • в майбутньому Ви зможете продати або здати в оренду кімнату, що є дуже вигідною перевагою.

       Показать