Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж п'яти кімнат в гуртожитку Одеса

       Портал нерухомості Likimap - сучасне рішення Ваших потреб у пошуках нерухомості. Тут Ви знайдете будь-який об'єкт - від «Продаж кімнат в комуналці Одеса» до заводу або цеху в будь-якому регіоні України.

       Передбачені найдрібніші подробиці купівлі: можна шукати квартиру або кімнату, наприклад, не тільки в конкретному місті, а й підрайоні або будинку; врахувати тип кімнат, тип ремонту, тип стін, кількість санвузлів, поверх і багато інших чинників. Сервіс дозволяє порівняти кілька об'єктів за кількома параметрами, що простіше і зручніше, ніж прораховувати все це власноруч. Вмить портал відбере Вам тільки ті оголошення, які перегукуються з Вашими побажаннями. Нічого зайвого, одне задоволення від перегляду цікавих Вам текстів і фото. Просто, швидко і зручно.

       В даному розділі ми поговоримо про те, як купити кімнату в Одесі на вторинному ринку. Купівля кімнати відрізняється від купівлі квартири. Процес більш відповідальний і тривалий. Адже Ви вибираєте не тільки кімнату, але і сусідів, з якими доведеться взаємодіяти частіше, ніж в звичайному будинку. Краще познайомитися з ними заздалегідь.

       Згідно із законом вони мають першочергове право на купівлю кімнати. Тому для здійснення угоди купівлі-продажу Вам необхідно отримати їх згоду на продаж, тобто відмову від придбання, для цього потрібно: розіслати рекомендовані листи з повідомленням про продаж, і тільки по закінченню місяця, якщо не буде відповідей, можна вважати це як відмову від пропозиції. Щоб вирішити питання швидше, слід домовитися про зустріч у юриста. Але, якщо у сусідів є неповнолітні діти, потрібно отримати дозвіл опікунської ради.

       Важливо перевірити документи на законність володіння і з'ясувати, відбувалася приватизація мирним шляхом або ж внаслідок судового позову з мешканцями будинку або підприємством, що володіє будівлею. Якщо після судового позову не минуло трьох років, Ваш договір купівлі-продажу можуть порахувати недійсним.

       У власника кімнати слід запросити довідку від психдиспансера, термін якої один день. Відомий випадок, коли продавець заперечував купівлю-продаж, аргументуючи інцидент тим, що він не міг прийняти адекватне рішення, оскільки лікувався на той момент від алкоголізму. Договір був анульований.

       Коли в будинку робився ремонт? Це теж один з важливих моментів: якщо прорвуть труби, затоплення Вам або сусідам «влетить в копієчку».

       Нюансів багато, а тому краще ретельно порадитися з приводу озвучених та інших моментів у фахівців.

       Якщо ж Ви цікавитеся як купити кімнату в гуртожитку в Одесі без посередників - на порталі Likimap багато приватних оголошень. Просто оберіть опцію «Від власників» або зайдіть в розділ «Занижена ціна», тут дають оголошення ті, хто прагне продати терміново, - звідси і ціни.

       «Без посередників", на «вторинному ринку» - розділи, що відповідають цим запитам, особливо ретельно опрацьовані на сервісі, тут можна передбачити найдрібніші подробиці і знайти об'єкт нерухомості за найпривабливішою вартістю. На порталі Ви знайдете те, що шукаєте, навіть якщо цей запит звучить таким чином: «купити кімнату в Одесі без посередників». Переконайтеся в цьому!

       Показать