Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж трьох кімнат в гуртожитку Запоріжжя

       У нашому житті часто бувають ситуації, коли не вистачає коштів на те, що необхідно нам в даний момент. Особливо це стає помітним, коли необхідно зробити якусь велику покупку, наприклад, власне житло. У багатьох молодих сімей ніяк не виходить заробити стільки грошей, щоб самостійно купити квартиру. Тому для таких випадків ми пропонуємо Вам розглянути варіант купівлі кімнати в гуртожитку або комунальній квартирі.

       Запоріжжя - це місто, в якому велика чисельність населення, особливо молодих людей. Тому завжди є попит на житло, адже при створенні нової сім'ї житло є обов'язковою умовою для нормального життя. У зв'язку з цим, ми рекомендуємо Вам купити кімнату в Запоріжжі на вторинному ринку, в якій зможете влаштувати свій побут і почати рухатися по кар'єрних сходах. Варто відзначити, що, якщо в майбутньому Ви захочете розширити свою житлоплощу, то зможете викупити сусідні кімнати, якщо Ваш сусід вирішить їх продати. Справа в тому, що як мешканець цієї комунальної квартири, Ви маєте першочергове право на викуп сусідніх кімнат, тому вже через кілька років зможете жити не в однокімнатній квартирі, а в двокімнатній.

       Багатьох цікавить питання, де можна купити кімнату в гуртожитку в Запоріжжі недорого. Ви можете звернутися в спеціальні компанії, заплативши чималий відсоток, або ж зайнятися пошуком самостійно. Якщо Ви вибрали другий варіант, то Вам допоможе портал нерухомості Лікі Мап. На його сторінках зібрані всі найактуальніші пропозиції з усіх міст України, в тому числі Ви зможете і купити кімнату в комуналці в Запоріжжі. У всіх оголошеннях вказані контактні дані власника житла, тому можна зателефонувати йому і домовитися про особисту зустріч.

       Якщо Ви хочете переглянути всі оголошення на дану тему, то Вам необхідно ввести в рядок пошуку сайту запит «продаж кімнат в Запоріжжі від господарів», після чого Вам будуть показані всі варіанти, які існують на сьогоднішній день. Якщо у Вас є будь-які характеристики кімнати, які Ви хотіли б бачити в майбутньому житлі, наприклад, метраж, наявність євроремонту, то можете ввести всі ці значення в спеціальний фільтр, який «відсіє» непотрібні варіанти. Лікімап- це сайт, на якому зібрані всі пропозиції з продажу нерухомості в Україні.

       Показать