Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж трьох кімнат в гуртожитку Київ

       На жаль, економічна ситуація в Україні складається не найкращим чином. Криза вплинула на всі верстви населення без винятку. У зв'язку з цим, коли виникає питання про придбання житла, багато громадян починають шукати варіант подешевше. Найчастіше таким варіантом виявляється дуже вбита роками квартира, але на кращу за станом засобів просто не вистачає. В даному випадку ми хотіли б Вам запропонувати задуматися над тим, щоб, замість убогої і маленької квартири, Ви розглянули більш зручний варіант купити кімнату в Києві на вторинному ринку.

       Кожен житель країни знає про те, що Київ - це не тільки столиця України, але і місто, в якому постійно вирує життя. Саме туди їде безліч людей, які хочуть почати свій творчий шлях або побудувати кар'єру, адже столиця відкриває для цього свої двері кожному. Але вижити в столиці досить непросто, а квартири коштують великих грошей. У зв'язку з цим можна на перших порах купити кімнату в комуналці Київ, щоб залишити трохи грошей на перший час. Варто відзначити, що в майбутньому саме сусіди отримують першочергове право на викуп сусідніх кімнат. Тому, можливо, через кілька років, при наявності необхідної суми, Ви станете володарем вже не однокімнатної, а двокімнатної квартири в столиці.

       Якщо Ви хочете купити кімнату в гуртожитку в Києві недорого, то Вам необхідно підібрати кілька варіантів, з яких Ви зможете вибрати кращий. Не варто звертатися до ріелторів і платити великий відсоток за їхні послуги. Достатньо всього лише мати доступ в Інтернет і зайти на портал нерухомості Лікімап. На його сторінках Ви зможете знайти будь-який вид житлової та нежитлової нерухомості, в тому числі і кімнати.

       Переглянувши всі оголошення, Ви зможете вибрати для себе оптимальний варіант. Якщо у Вас залишилися ще які-небудь питання, не хвилюйтеся. На сайті здійснюється продаж кімнат в Києві від господарів, тому Ви зможете знайти всі контактні дані про власника житла і самостійно зв'язатися з ним. Крім того, Ви зможете домовитися про особисту зустріч і, можливо, навіть зможете «збити» вартість, якщо знайдете спільну мову з власником.

       Наш сайт допомагає всім жителям в пошуку нерухомості. Сайт постійно вдосконалюється, тому ми можемо Вам гарантувати простоту використання ресурсу і безпеки угод, адже кожне оголошення ретельно перевіряється нашими співробітниками. Купівля та продаж будь-якої нерухомості з Лікімап - це просто, швидко і безпечно.

       Показать