Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж трьох кімнат в гуртожитку Донецька область

       Одиним з найпоширеніших і хвилюючих кожного питань є квартирние. Досить гостро воно постає практично в кожному регіоні країни, не виключенням стала і Донецька область. Однак, далеко не кожен може дозволити собі відразу купити окрему велику квартиру. Тому, саме такі громадяни вважають за краще купувати так званий «проміжний» варіант власної нерухомості - кімнату в гуртожитку, малосімейці або комуналці. Портал нерухомості Лікімап допоможе знайти і підібрати найоптимальніший варіант для кожного бажаючого.

       Багато хто переживає про законність такої угоди. Але не варто турбуватися, адже даний вид нерухомості продається на законних підставах, а тому Ви легко можете стати власником однієї або декількох кімнат. Варто відзначити, що покупка порадує своєю вартістю, оскільки ціна на кімнату в Донецькій області в рази нижча, ніж на квартиру. Більш того, в даному сегменті нерухомості є величезна кількість пропозицій.

       Таким чином, якщо Ви вирішили купити кімнату в Донецькій області на вторинному ринку, Ви зможете вибирати з безлічі варіантів. Такий тип нерухомості на нашому сайті можна підібрати за площею, типом забудови, районом розташування, наявністю або відсутністю ремонту і зручностей і за іншими параметрами. Наш інформаційно-пошуковий портал оснащений багатьма спеціальними фільтрами, які дозволяють набагато швидше підібрати той чи інший варіант, який буде повністю відповідати заявленим вимогам. Також наш портал цікавий не тільки тим, хто хоче купити кімнату в Донецькій області від господарів, але і тим, хто бажає продати таку нерухомість. Для подачі оголошення на сайт достатньо зареєструватися і додати пропозицію. Після ретельної перевірки адміністраторами порталу, оголошення буде опубліковано і його можна буде переглянути.

       Якщо Ви хочете купити кімнату в гуртожитку в Донецькій області недорого, то наш пошуковик пропонує на вибір велику кількість таких пропозицій. Це відмінне фінансове вкладення, оскільки такі кімнати найчастіше облаштовані як невеликі однокімнатні квартири з санвузлом та кухнею в кімнаті. А ось купити кімнату в комуналці Донецька область може стати відмінним варіантом для тих, хто часто приїжджає в регіон у відрядження. Така власність дозволить не тільки заощадити гроші на оренду квартири або готелю, але і відчути себе вдома.

       Купуйте з нами і Ви будете в безпеці!

       Показать