Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж двох кімнат в гуртожитку Полтавська область

       Портал нерухомості Lkimap - це можливість знайти об'єкт, який максимально відповідає Вашим побажанням. Можна просто залишити заявку - і сервіс підбере потрібні варіанти, або ж підписатися на e-mail розсилку і бути в курсі нових надходжень. Також можна скористатися розширеним пошуком і насолодитися передбачливістю сервісу.

       Купити кімнату в Полтавській області на вторинному ринку особливо зручно за допомогою порталу, можна врахувати навіть тип стін і стан санвузлів, місцезнаходження, поверх і інші важливі характеристики і нюанси. І навіть є можливість порівняти два і кілька об'єктів за багатьма параметрами. Все робиться без довгих і складних роздумів і сумнівів.

       Купити кімнату в комуналці Полтавська область - питання не з легких, процес покупки кімнати в комуналці, можна сказати, - один з самих важких. Ось кілька порад на допомогу.

       Важливо розташування квартири з кімнатою: чи є поблизу зупинка транспорту, магазини, школа, садки. До речі, при наявності чого-небудь з перерахованого вище, Вам буде набагато легше продати об'єкт нерухомості в разі потреби. Вибирайте квартиру з товстими стінами хорошого матеріалу, з тонкими взимку буде холодно, кращий варіант - цегляний будинок. У малозаселеній квартирі, де не більше трьох господарів, жити простіше і комфортніше. Вимагайте у мешканців довідку з паспортного столу, щоб не було потім несподіванок щодо кількості прописаних. Домовтеся про візит ввечері, коли всі приходять з роботи, - так Ви краще відчуєте атмосферу і дізнаєтеся про мешканців, що там проживають. Познайомтеся із сусідами, можливо, спілкування з ними не виявиться зайвим. Звертайте увагу на чистоту і порядок, в тому числі і санвузла, цей факт теж багато що говорить про господарів. А також стан під'їзду, труб, ремонту, дверей, вікон і т.д.

       Ознайомтеся з документами на право володіння: договір купівлі-продажу, міни, дарування; свідоцтво про право на спадщину, рішення суду. Якщо квартира дісталася внаслідок судового позову з іншими мешканцями або підприємством, що володіє будинком, придбати її зможете по закінченню трьох років, в іншому випадку - договір купівлі-продажу можуть визнати недійсним. Продавець в такій ситуації повинен повернути Вам гроші, але якщо таких у нього не знайдеться, буде довго і нудно виплачувати 20% від своїх доходів. Це може розтягнутися на десятиліття. Запитайте завірені відмови співмешканців на купівлю кімнати. Якщо в квартирі є неповнолітня дитина, то на придбання частини кімнати також потрібна згода опікунської ради. Ну, і що теж важливо, дозвіл чоловіка розпоряджатися житлом і довідка продавця від психдиспансера, термін якої один день, - в разі, якщо останній доведе свою неосудність, а угоду відповідно невигідною або недоцільною, то зможе повернути собі власність, а Ви лише витратите дорогоцінні сили і час.

       З приводу придбання кімнати в комуналці краще радитися з юристом, але продаж кімнат в Полтавській області від господарів - це перевага і можливість придбати нерухомість за вартістю, що значно поступається пропозиціям ріелторів і агентств. Клікнувши опцію «від власників» Ви за кілька секунд відберете з безлічі інших оголошення від приватників. А скориставшись розділом «Занижена ціна», зможете так само легко і швидко відфільтрувати кращі ціни. В даному розділі, з метою термінового продажу, власники відразу погоджуються на мінімальні умови. Купити кімнату в гуртожитку Полтавської області недорого найлегше саме так.

       Портал нерухомості Likimap завжди Вам прийде на допомогу! Скористайтеся!

       Показать