Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж однієї кімнати в гуртожитку Одеська область

       Як вигідно купити кімнату в Одеській області на вторинному ринку? Потрібно знати і розуміти багато нюансів. Адже придбання кімнати - справа ще більш копітка, ніж купівля квартири.

       Важлива відмінність в тому, що комуналки або гуртожитки, в яких продаються кімнати, - будівлі зазвичай старі, а тому краще уточнити, коли робився ремонт, щоб уникнути прориву труб і затоплення, наприклад. Портал нерухомості Likimap надає можливість задати в умовах пошуку рік побудови будинку, а також тип стін і перекриттів, ну і багато інших характеристик.

       Другим важливим моментом є те, що разом з кімнатою Ви купуєте сусідів, майже співмешканців. Ви користуєтеся спільним санвузлом, душем, кухнею, коридором. Рекомендуємо і до їх вибору підійти свідомо, прислухаючись до інтуїції і естетичних відчуттів. Вибирайте середу, в якій Ви дійсно зможете співіснувати, а ще краще, жити комфортно. Купити кімнату в комуналці Одеська область або ж в гуртожитку - процес трудомісткий і відповідальний.

       Щоб придбати кімнату в гуртожитку або комуналці, потрібно отримати згоду сусідів, адже у них переважне право на покупку, так само, як у родичів на частку квартири. Потрібно розіслати письмове повідомлення про продаж і дочекатися закінчення місяця - в разі відсутності звернень з їхнього боку можна мовчання розуміти як відмову від покупки. Якщо ж Вам до поспіху - запропонуйте їм зустрітися у нотаріуса та зареєструвати відмову письмово. Правда, при наявності у сусідів неповнолітніх дітей потрібен ще дозвіл опікунської ради.

       Щоб не вичікувати місяць, ріелтори пропонують оформити на житло дарчу, але тоді Ви не зможете зафіксувати факт отримання грошей, що теж досить ризиковано. Є ще варіант оформити прострочений позику продавцеві - з метою погашення він віддасть Вам кімнату.

       Також вимагайте від продавця надання довідки з психдиспансеру, термін якої один день, - останній зможе повернути собі власність, якщо доведе, що не міг приймати адекватні рішення.

       Перевіряйте документи на право володіння і уточнюйте, купувалися вони мирним шляхом або ж внаслідок судового позову з мешканцями або юр.особою-балансосодежателем будівлі. Термін цивільного позову - три роки і, якщо він ще не закінчився, Ваш договір купівлі-продажу можуть порахувати недійсним.

       Звіряйте реальну площу кімнати із заявленою в документах - внаслідок різних перекриттів, перегородок, облаштувань можуть виникнути потім непорозуміння і навіть втрати.

       З тих чи інших нюансів процесу купівлі-продажу краще проконсультуватися з юристом. Але «Продаж кімнат в Одеській області від господарів» виправданий можливістю надати і придбати житло значно дешевше. Скориставшись опцією «Від власників» або розділом «Зниження ціна», де здійснюються терміновий продаж, Ви знайдете оголошення приватних осіб за найпривабливішими цінами.

       Купити кімнату в гуртожитку Одеської області недорого - завдання не тільки здійсненне, але і просте у виконанні з сервісом Likimap! Спробуйте і переконайтеся особисто!

       Показать