Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж однієї кімнати в гуртожитку Кривий Ріг

       Кривий Ріг - місто живе і воно постійно розвивається. В місто приїжджають тисячі нових робочих і будівельників на великі заводи і будівництва. Десятки ВНЗ щорічно приймають нових студентів. Гуртожитків на всіх не вистачає, квартиру купити дорого, вартість оренди занадто висока. Чому б не купити кімнату в Кривому Розі на вторинному ринку?

       Чудова ідея! Вартість кімнати цілком доступна і дозволить заощадити на оренді. Кімната - нехай невелика, але приватна власність, її можна в майбутньому продати або обміняти.

       Портал нерухомості Лікі Мап - зручний інтернет-майданчик, на якому вже зібрана вся можлива інформація з друкованих видань, сайтів оголошень і агентств нерухомості. Інформація оброблена і представлена у вигляді зручної і простої бази даних.

       «Продаж кімнат в комуналці Кривий Ріг» - частий запит в пошуковій системі. На нашому сайті Ви знайдете кімнату без зайвого клопоту безкоштовно. Вибираємо район, підрайон, загальну площу, ціну, поверх, поверховість, житлову площу. Гурмани можуть вибрати рік побудови будинку або висоту приміщень. Не зайвою буде інформація про економічність житла - чи є металопластикові вікна, утеплення фасаду, лічильники газу і води. За обраними параметрами Ви можете підписатися на розсилку нових надходжень.

       «Купити кімнату в гуртожитку в Кривому Розі без посередників» з нашим сайтом взагалі не проблема. Ставте прапорець «від власника» і перед Вами відфільтрована база даних прямих контактів реальних власників житла.

       Рекомендація: виставляючи в фільтрах кордон ціни, беріть з запасом, враховуйте природне бажання продавця продати подорожче. Реальна вартість угоди відрізняється від ціни запиту на 5-30%.

       Відфільтруйте оголошення за ціною. Так Ви побачите найдоступніші актуальні пропозиції. Дешеве житло - товар рідкісний, так що перевірте базу по фільтру терміну подачі оголошень.

       Економлять час і сили покупця і його близьких функція перегляду по карті і фотографії об'єкта. По карті - укрупнюємо, знаходимо найближчі зупинки, магазини, розраховуємо дорогу до роботи. Наявність фотографій об'єкта зазвичай підтверджує, що він не фантазія безробітного ріелтора, а існує насправді.

       Подача оголошень на нашому сайті безкоштовна і безлімітна. Продавці кімнат охоче виставляють свої об'єкти у нас на порталі, так що купити кімнату в Кривому Розі без посередників з нами - найпростіше!

       Показать