Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж однієї кімнати в гуртожитку Київська область

       На превеликий жаль, фінансовий стан багатьох громадян України залишає бажати кращого. Особливо помітно це стало після світової кризи, яка торкнулася і нашої країни в тому числі. У зв'язку з цим, багато громадян не можуть дозволити собі придбання власної квартири або будинку. Як же бути молодим сім'ям, які опинилися в ситуації, коли житло необхідно, а коштів на нього зовсім мало?

       У такій ситуації реальним виходом є купити кімнату в комуналці Київська область. Таким чином, молода сім'я зможе влаштувати свій побут, а в подальшому, можливо, навіть викупити решту житлоплощі. До речі, варто відзначити, що при купівлі кімнати в комунальній квартирі, Ви отримаєте унікальний статус, який дасть Вам перевагу в тому випадку, якщо Ваші сусіди вирішать з'їхати. Тоді Вам, в першу чергу, запропонують викупити додаткову кімнату. Якщо у Вас на той момент буде необхідна сума, Ви з легкістю зможете викупити її і обзавестися вже не однокімнатним, а двокімнатним житлом.

       На сьогоднішній день є безліч способів, за допомогою яких Ви зможете знайти і купити кімнату в гуртожитку в Київській області недорого, наприклад, ріелтерські компанії. Однак, перед тим, як звертатися до них, Ви повинні розуміти, що пошуки займуть багато часу, до того ж, Вам доведеться заплатити великий відсоток за їхні послуги. Набагато простіше стане зайнятися пошуком самостійно за допомогою сайту нерухомості. Але серед таких сайтів Ви можете потрапити на шахраїв, тому до вибору варто підходити з усією відповідальністю.

       Портал нерухомості Likimap допоможе Вам купити кімнату в Київській області на вторинному ринку легко і просто. На сайті існує безліч розділів з різних видів нерухомості, серед яких і продаж кімнат в Київській області від господарів. За допомогою оголошень у цій категорії Ви зможете переглянути всі варіанти і вибрати найбільш оптимальний для себе. Якщо Ви вже приблизно знаєте в якому районі хочете купити квартиру або скільки вона повинна коштувати, можете скористатися спеціальним фільтром сайту, який «відсіє» непотрібні варіанти.

       Хочемо Вам нагадати, що всі угоди відбуваються без посередників, тому в оголошенні Ви зможете знайти номер телефону власника кімнати і поговорити з ним особисто. Він, як ніхто інший, знає про всі тонкощі і нюанси, які має дане приміщення. Крім того, якщо йому необхідно дуже терміново продати квартиру, то Ви зможете домовитися і про хорошу знижку для себе.

       За допомогою нашого інтернет-порталу Ви зможете знайти кімнату в комуналці або гуртожитку дуже легко і швидко. Всі угоди укладаються безпосередньо з власником житла, тому можете бути впевненими в їх безпеці. Якщо у Вас виникли питання - можете задати їх в службу підтримки сайту, яка працює цілодобово.

       Показать