Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж кімнат в гуртожитку Миколаївська область

       Портал нерухомості Likimap - це можливість легко і швидко знайти будь-який об'єкт, який максимально відповідає Вашим побажанням. У кілька кліків сервіс відбере потрібні оголошення серед тисяч інших, не треба втомлювати себе переглядом зайвих. Або ж просто залиште заявку - і отримаєте у відповідь оптимальні варіанти. Підпишіться на e-meil розсилку - і будете в курсі нових надходжень.

       Купити кімнату в Миколаївській області на вторинному ринку? - купівля на вторинному ринку особливо зручна за допомогою даного сервісу, розширений пошук дозволить передбачити майже всі характеристики вибору, будь то поверх, тип стін, кількість санвузлів, наявність лічильників та інше. І не тільки поставити їх в пошуку, але і порівняти два і кілька об'єктів за допомогою одного з них, скориставшись спеціальною опцією, не втрачаючи час на сумніви і обчислення. Все автоматизовано і наочно.

       Але чим же відрізняється «Продаж кімнат в комуналці Миколаївська область» від продажу і покупки квартири або кімнати в гуртожитку. Купити кімнату в гуртожитку простіше, як і квартиру. При купівлі ж кімнати в комуналці Ви купуєте частку квартири, а тому потрібна відмова співвласників, сусідів, які мають переважне право на придбання.

       А це не так просто, оскільки сусідів буває до 20ти осіб. В обхід цього ріелтори і юристи пропонують всілякі варіанти: договір дарування; оформити продавцеві прострочену позику, а потім - угоду з ним про передачу кімнати з метою погашення позики; просто продати квартиру, ймовірність судового позову малоймовірна, оскільки потрібно внести на рахунок суду суму, рівну вартості кімнати,та інше. Краще, все ж, - радитися з юристом. Найпростіший і законний спосіб - це розіслати листи або телеграми з повідомленням про продаж і почекати місяць, відсутність звернень з боку сусідів сприймається як відмова останніх від пропозиції.

       Оскільки будівлі, в яких знаходяться комунальні квартири і гуртожитки, в більшості своїй, старі - не зайвим буде з'ясувати, коли останній раз проводився ремонт і заміна труб підприємством, що володіє будинком.

       З огляду на те, що разом з кімнатою Ви купуєте сусідів, майже співмешканців, потрібно задатися аналізом і цього фактора. Придивляйтеся і прислухайтеся до мешканців та до своєї інтуїції - дуже важливо вибрати атмосферу і середовище, в якому Вам дійсно буде приємно перебувати і жити.

       Купити кімнату в Миколаївській області без посередників можна, вибравши опцію «Від власників» або розділ «Занижена ціна», в останньому дають оголошення ті, хто прагне продати терміново і погоджується відразу на мінімальну вартість. Пропозиції від господарів відрізняються доступністю в ціні в порівнянні з пропозиціями ріелторів і агентств. Пошук такої можливості, придбати з рук в руки - був і буде актуальним. Кращим способом він представлений на порталі, так само, як і можливість купити кімнату в гуртожитку Миколаївській області без посередників.

       Портал Likimap сповнений варіантів і можливостей. Спробуйте!

       Показать