Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж кімнат в гуртожитку Львівська область

       Трускавець, Моршин, Дрогобич, Сокаль, Борислав - Львівська область знаменита своїми курортами і промисловістю. І якщо Вам пощастило знайти роботу, а на квартиру коштів поки не вистачає - варто купити кімнату в Львівській області на вторинному ринку. Нехай і скромне, але своє житло краще орендованого.

       Портал нерухомості Лікімап щодня проводить збір і обробку інформації про продаж об'єктів нерухомості в газетах, Інтернеті і сайтах агентств нерухомості.

       Ви можете купити кімнату у Львівській області без посередників - ексклюзивну інформацію на нашому сайті розміщують самі власники, і Ви зможете домовитися про покупку без зайвих витрат.

       Вибирайте на нашому порталі кімнату в потрібному Вам районі, області, місті, селищі. Задавайте потрібні параметри - площа, поверх, стан об'єкта, наявність зручностей, економічність житла. Переглядайте розташування об'єкта на карті, вивчайте інфраструктуру району онлайн.

       Абсолютно реально купити кімнату в гуртожитку в Львівській області без посередників, проставивши фільтр «від власників». Приватизація гуртожитків законна, багато хто продає апартаменти з євроремонтом, зручностями і кухнею.

       Головний критерій - вартість? Сортуйте оголошення по ціні, Ви зможете порівнювати об'єкти однієї категорії. Порада: задаючи параметри в фільтрі «ціна», верхню планку вкажіть приблизно на тисячу вище і відчайдушно торгуйтеся. На ринку нерухомості і торг ринковий.

       Понад 70% наших оголошень з фотографіями - знайомтеся з житлом без виїзду на місце; погода і дороги в Прикарпатті однаково непередбачувані.

       Житло економ-класу з адекватною ціною купують дуже швидко - за 1-2 дні. Для початку перегляньте найсвіжіші оголошення, поставивши сортування за датою. Але врахуйте, що серед самих старих оголошень можна відрити скарб у вигляді знесиленого господаря, готового збути кімнату практично задарма. Він просто не поміняв ціну на сайті ...

       Щоб Ви не упустили вигідний варіант, портал нерухомості Likimap налаштує персональну розсилку, наприклад, «Продаж кімнат в комуналці Львівська область» - і Ви попереду всіх!

       Лайфхак року: курортники купують кімнати для проживання під час лікування, а в решту періоду здають іншим відпочивальникам подобово, агентами підробляють сусіди. Заманливо?

       Показать