Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж кімнат в гуртожитку Херсонська область

       Кожен мріє про власне житло. Але не завжди бажане відповідає дійсності. У нинішніх економічних умовах більшості людей складно собі дозволити покупку квартири. Портал нерухомості Likimap пропонує альтернативні варіанти.

       До таких видів можна віднести покупку комунальної нерухомості. Купити кімнату в Херсонській області на вторинному ринку Ви можете без проблем, причому за невелику вартість. У цій справі є свої плюси і мінуси. До плюсів відносять ціну такого житла. До того ж, якщо Ви самі не збираєтеся там жити, це відмінний спосіб вкласти гроші і здавати кімнату в оренду. Більш того, в будь-який момент Ви можете її продати і отримати гроші назад. Тому, дуже важливо купити кімнату в гуртожитку правильно, щоб потім не виникало проблем з продажем.

       Продаж кімнат в Херсонській області від господарів відбувається за загальним сценарієм, який дійсний по всій території України. Однак, як і в будь-якій справі, тут існує ряд тонкощів і нюансів, які обов'язково слід враховувати. Розберемося в них більш детально.

       На що звернути увагу під час купівлі кімнати

       В першу чергу, якщо вже Ви зважилися купити кімнату в комуналці в Херсонській області, зверніть увагу на загальний стан кімнати і самого будинку в цілому. Тут враховується поверх, стан стін і даху. Потім слід з'ясувати, як йде справа з сусідами. Складно буде ужитися з алкоголіками або бешкетниками.

       Звичайно, купити кімнату в гуртожитку недорого можна, але потрібно зробити це так, щоб мінімізувати проблеми під час можливого її продажу. Тому наступним етапом придбання житла буде дізнатися, приватизовано воно чи ні. Нагадаємо, що з червня 2017 року набрав чинності закон, що дозволяє приватизувати кімнати в гуртожитку. У зв'язку з цим, всі інші варіанти, запропоновані Вам власниками, будуть незаконними.

       Якщо з документами все в порядку, подбайте про наявність письмової відмови сусідів від придбання даної кімнати. Оскільки саме вони мають перевагу на придбання. Також слід врахувати, чи мають вони неповнолітніх дітей, адже з цим можуть бути проблеми. Оскільки такі діти не зможуть надати письмову відмову. Не забудьте також перевірити кількість прописаних в кімнаті людей.

       Щоб продати / купити житло якомога швидше і щоб всім догодити, агентства нерухомості і юристи знаходять обхідні шляхи і безліч вивертів, щоб обійти ряд перешкод. Але майте на увазі, що в більшості випадків це незаконно. Тому ретельно перевіряйте інформацію і намагайтеся якомога глибше розібратися в даному питанні.

       Пам'ятайте, що краще сім разів відміряти, а один раз відрізати. До того ж, якщо мова йде про таке важливе питання, як купівля нерухомості.

       Показать