Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж кімнат в гуртожитку Харківська область

       Питання купівлі житла в Харкові, як і в усій Україні, стоїть гостро. Портал нерухомості Liki Map пропонує великий вибір будинків, квартир, котеджів і інших варіантів для комфортного проживання. Але не завжди є можливість придбати бажані квадратні метри в місті. Набагато простіше в такому випадку купити кімнату в Харківській області на вторинному ринку.

       Ніхто не сперечається, що квартира краще кімнати. Але існують причини, у зв'язку з якими перший варіант не підходить і покупець схиляється до вибору чогось подешевше. Більш того, купити кімнату іноді навіть вигідніше з точки зору інвестиційної привабливості. Адже її можна здати в оренду і отримувати щомісяця пасивний дохід, поки вона «береже» Ваші гроші.

       Але найчастіше люди купують кімнату на якийсь час, поки не можуть дозволити собі повноцінне житло. Причому, в ідеалі прагнуть купити кімнату в Харківській області без посередників.

       У будь-якому випадку, якщо Ви твердо зважилися на покупку, Вам слід звернути увагу на наступні нюанси:

       • Загальний стан будинку. Перевірте стан стін і даху. Якщо ніщо не валиться і не протікає, переходите до наступного пункту;
       • Комунікації. Уважно огляньте газопостачання, водопровід і каналізацію. Як правило, це категорії загального користування, тому важливо знати, в якому вони стані;
       • Важливим фактором у такій ситуації є сусіди. Складно буде жити з недбайливими людьми через стіну. До того ж, подумайте про складнощі під час можливого продажу вже Вашого житла.

       Пам'ятайте, що продаж кімнат в комуналці в Харківській області має ряд труднощів.

       Оформлення документів

       Якщо вибір пройшов успішно і Вас все влаштовує, переходьте до оформлення документів на покупку. Тут існує два важливих моменти.

       • Приватизація, оскільки продавати можна тільки приватизовану власність. До того ж, якщо раніше в Україні це було неможливо, то з прийняттям Закону №1076 1 червня 2017 року документ про приватизацію - цілком обгрунтована вимога;
       • Згода сусідів на продаж. Це важливо, оскільки саме вони мають переважне право на придбання кімнати. Ситуація може ускладнитися, якщо у них є діти до 18 років. Адже поки вони не стануть повнолітніми, підписати відмову від кімнати не зможуть.

       Звичайно, для того, щоб купити кімнату в гуртожитку в Харківській області без посередників, існує ряд прийомів і вивертів. Але в більшості випадків - вони незаконні. Під час покупки кімнати існують свої підводні камені, як і в будь-якій справі. Враховуйте поради і сміливо купуйте кімнату в гуртожитку. Адже нехай це і невелика площа, але вже свій куточок, який належатиме тільки Вам.

       Показать