Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж кімнат в гуртожитку Черкаська область

       Людина, яка ще не має власного житла, відчуває себе скуто і придушено. Про добротну квартиру, а тим більше, про власний будинок мріє кожен. Та завжди квартирне питання впирається в наявність грошей. І як бути, якщо на купівлю житла з перших рук або на вторинному ринку цих коштів не вистачає, а житло - дуже велика потреба?

       Купити житло з перших рук як в Черкасах, так і в області - непросто. Портал нерухомості Лікімап пропонує широкий вибір квартир, котеджів і іншого житла для покупців. І якщо за запропонованим ціни кусаються, то краще піти іншим шляхом і купити кімнату в Черкаській області без посередників. Але це в ідеалі. Адже кімнату можна здати в оренду і отримувати від цього певний прибуток, поки не будуть зібнані гроші на повноцінну квартиру.

       Ще більш простий варіант - купити кімнату в Черкаській області на вторинному ринку. Як би там не було, якщо вже зважилися на придбання кімнати, то дуже важливо врахувати всі нюанси купівлі-продажу цієї самої кімнати.

       По-перше, не варто поспішати з вибором, адже існує ще Продаж кімнат в комуналці в Черкаській області, а може краще купити кімнату в гуртожитку в Черкаській області без посередників.

       По-друге, завжди при покупці житла враховуйте інфраструктуру житлового району, тобто наявність в ньому школи, дитячого садка, магазинів, місць відпочинку, транспорту і т.д. Важливо оглянути стан будинку і самої кімнати, а особливо місць загального користування, які доведеться ділити з іншими мешканцями.

       Оформляючи документи на придбання кімнати, в першу чергу ознайомтеся моментом її приватизації, а також якому підприємству або організації належить будівля гуртожитку. Не завадить зібрати інформацію про плани органів місцевого самоврядування з перепланування будинку, а також терміни його капремонту або реконструкції.

       Потрібно пам'ятати головне - купувати і продавати можна тільки приватизовану кімнату, будь вона в загальній квартирі, в гуртожитку або будь-якому іншому будинку. Закон України №1076 від 01.06.2017 вступив в силу і дозволяє приватизацію окремих кімнат на конкретних і певних умовах. Дуже важливо отримати згоду сусідів на продаж, адже вони, відповідно до Закону, мають переважне право на покупку кімнати. При цьому потрібно з'ясувати наявність у них неповнолітніх дітей. Адже в такому випадку сусіди не зможуть Вам підписати відмову від покупки Вашої майбутньої кімнати.

       Тільки зважений підхід до питання дозволить прийняти Вам правильне рішення. На нашому порталі доступний перегляд сотень пропозицій, що цікавлять Вас. Сміливо купуйте кімнату в гуртожитку, адже це Ваш перший впевнений крок до повноцінного житла.

       Показать