Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж чотирикімнатних будинків Одеса

       Одеса - це місто зі своєю культурою, своєрідними людьми (корінними жителями), яких більше ніде не зустрінеш. Цікава архітектура, звичаї і традиції, самобутність і унікальна історія міста - це тільки «крапля в морі» в перевагах міста. До речі, про море. Головне, чим цінується місто, крім свого колориту, це - чисте, прозоре і таке рідне Чорне море. Саме тому Одесу називають Перлиною біля моря або Південною Пальмірою. Щорічно тут відпочивають тисячі туристів як з України, так і з ближнього (і навіть далекого) зарубіжжя. Все це в значній мірі позначається на ринку вторинної нерухомості курортного міста.

       Купити будинок Одеса

       Вторинний ринок міста представляє широкий асортимент пропозицій. Однак, відразу варто сказати, що купити приватний будинок Одеса в центрі або поблизу моря (райони - Приморський, Малиновський та Київський) недорого не вийде за жодних обставин, оскільки тут вся нерухомість коштує досить дорого. Це, в першу чергу, залежить від популярності курортної зони. А, ось, в більш віддалених від центру районах (наприклад, Суворовському), а також на околицях міста здійснюється продаж будинків (Одеса) недорого.

       Які ж переваги чекають людей, які хочуть купити будинок без посередників в Одесі?

       В першу чергу, це, звичайно ж, можливість відпочити всією сім'єю в будь-який зручний час. Наявність власного будиночка в Одесі дозволить заощадити час і гроші на пошуки житла для оренди. А ось місцеві жителі найчастіше купують нові житлові будинки з метою здачі їх в оренду туристам в літній сезон. Тому, покупка будинку в Одесі - це ще й чудова можливість отримати додатковий заробіток.

       Купівля будинку на порталі Likimap

       Якщо Вам потрібно продати будинок з ділянкою в Одесі або купити нерухомість, наш сайт зможе допомогти кожному. Для того щоб оформити заявку на продаж будинку, досить розмістити оголошення на сайті. Це не займе більше п'яти хвилин. Кожному користувачеві ми гарантуємо, що на сайті представлені тільки актуальні оголошення, що пройшли перевірку на достовірність. Таке ставлення до роботи дозволило нам домогтися популярності серед користувачів, що пояснюється величезною кількістю оголошень про продаж нерухомості в базі сайту. Зручний інтерфейс порталу, широкі можливості фільтрів - все це дозволяє користувачеві швидко і без зусиль підібрати необхідний варіант, сортуючи все непотрібне.

       Команда наших фахівців працює таким чином, щоб дати Вам можливість підібрати будинок, відповідний заявленим вимогам.

       Показать