Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж дач на п'ять кімнат Запорізька область

       Яка людина в нашій країні не мріяла б про власну дачу? В той момент життя, коли все стабілізувалося, у Вас є власне житло і постійна робота, варто задуматися про те, щоб зробити не менш важливе велике придбання - дачу. Саме на дачі Ви зможете відпочивати від міської суєти і насолоджуватися вихідними з друзями на природі. А якщо купити дачу біля води, тоді Ви і зовсім зможете ходити на риболовлю чи влітку кликати всіх знайомих, щоб покупатися або зробити шашлики біля річки. Погодьтеся, про що ще можна мріяти?

       Портал нерухомості Лікімап дає Вам просто величезний вибір серед пропозицій з усієї України. На цьому сайті з пошуку нерухомості Ви зможете знайти і комерційну, і житлову нерухомість, а також знайти власну дачу. Як не дивно, але в нашій країні саме на дачі сформувалися досить демократичні ціни. Пов'язано це з тим, що вони найчастіше знаходяться далеко від міста, але це і є основною ідеєю. Ви ж не хочете, щоб Ваша дача знаходилася в загазованому місті? Тоді вибирайте в області місце, де найбільш чисте і свіже повітря, є річка або озеро неподалік. Це стане ідеальним варіантом для того, щоб повноцінно відпочити перед черговим робочим тижнем або щоб провести свою відпустку з близькими людьми.

       На сайті Вам пропонується продаж дач в Запорізькій області, а також по території всієї України. Тому на сайті існує більше 10 000 актуальних оголошень, в яких Вам пропонують той чи інший варіант. Для того щоб вибрати його, Вам лише варто оглянути список та створити фільтр, якщо якісь параметри дачі Ви б хотіли бачити. Наприклад, Ви можете ввести район, в якому хотіли б, щоб перебувала дача, або вказати бажану вартість. До речі, варто відзначити, що ціни на дачі дуже різні, в залежності від її стану та місця розташування, але Ви точно зможете купити недорогу дачу в Запорізькій області, якщо є таке бажання.

       Також нагадаємо Вам, що ми не співпрацюємо з ріелторами або іншими компаніями, які можуть зажадати відсоток за свої послуги, а також співробітники нашого сайту не братимуть з Вас грошей. Тому Ви зможете купити дачу у господаря і заплатити рівно ту суму, яку він хотів би отримати за свою ділянку і дачу. У кожному оголошенні можна знайти номер телефону, на який можна зателефонувати, тобто поговорити з власником безпосередньо і задати йому всі питання, які Вас цікавлять.

       Показать