Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж дач на одну кімнату Київ

       Київ - це одне з найбільш привабливих і важливих міст нашої країни. І це не тільки тому що воно є столицею, а й завдяки тому, що в місті зосереджена велика кількість підприємств, за допомогою яких функціонує виробництво по всій країні, адже багато головних офісів знаходяться саме в столиці. Крім того, в цей прекрасне місто щорічно з'їжджається величезна кількість туристів. Завдяки таким сприятливим умовам, Ви можете купити дачу біля води, щоб після вдало її здавати за великі гроші, які готові платити туристи за проживання.

       Крім того, можна купити недорогу дачу в Києві і для особистих цілей, наприклад, для відпочинку від роботи в колі близьких людей. Деякі жителі нашої країни мріють купити дачу для того, щоб мати можливість самостійно вирощувати плодові дерева, ягоди та овочі. Така ідея все частіше відвідує голови наших співгромадян, адже якість продуктів в супермаркетах залишає бажати кращого. Якщо Ви хочете бути впевнені в тому, чим Ви годуєте своїх близьких, а також в тому, щоб у Вас було місце, де Ви зможете відпочити від роботи, обов'язково задумайтеся над придбанням власної дачі.

       Продаж дач в Києві здійснюється на нашому сайті, який вже багато років допомагає всім жителям нашої країни знайти власну нерухомість. Варто зазначити, що ми допоможемо не тільки купити будь-який вид нерухомості, але і продати його. Ви можете виставити оголошення про продаж комерційної будівлі, квартири, будинку або дачі. Також ми, на відміну від багатьох аналогічних сайтів, допоможемо продати або купити кімнату або половину будинку в будь-якому місті України. Портал нерухомості Лікімап - це місце, де зібрані всі найактуальніші та найцікавіші пропозиції.

       Нагадаємо Вам, що ми пропонуємо виключно чесні угоди, при виборі яких Вам не доведеться платити додатковий відсоток. Ви зможете безпосередньо купити дачу у господаря, а також з'ясувати у нього особисто всі питання, які Вас цікавлять. Для цього в кожному оголошенні обов'язково присутні контактні дані та номер телефону, зателефонувавши за яким, Ви зможете домовитися про особисту зустріч, щоб подивитися дачу.

       Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, Ви завжди зможете отримати на них доступну відповідь, звернувшись до наших фахівців. Для цього існує форма зворотнього зв'язку, яка працює цілодобово для Вашої зручності. Лікімап- це портал нерухомості, на якому ми пропонуємо виключно безпечні угоди по всій Україні.

       Показать