Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж дач Одеса

       Кожен житель міста часто хоче втекти від суєти і шуму. Особливо популярний продаж дач в Одеській області, так як будиночок біля моря - межа мріянь багатьох городян. Дача в цьому регіоні прекрасна для любителів відпочивати - можна поїхати на дачу до берега моря разом з сім'єю або друзями. Також будиночок в Одесі може стати непоганим вкладенням, тому що в теплу пору року будь-яка нерухомість в цьому місті і його передмісті швидко і дорого здається. На ціну впливає, в основному, віддаленість від моря, тому для бізнесу краще вибрати будиночок, який розташований якомога ближче до води. Хорошим варіантом для сімей з дітьми буде купити недорогу дачу в Одесі, так як замість проведення часу в задушливій квартирі вони зможуть насолоджуватися морем і корисним повітрям. Літо на морі допоможе дітям і дорослим оздоровитися і набратися сил перед майбутнім робочим і навчальним роком.

       У питанні вибору дачі в Одесі Вам допоможе портал нерухомості Лікімап. Тут Ви знайдете будиночки і ділянки за вигідною ціною без посередників. При виборі дачі, в першу чергу, потрібно звернути увагу на стан будинку, його обробку, працездатність всіх комунікацій, стан теплоізоляції і інші нюанси. Це допоможе Вам у майбутньому заощадити на ремонті або реконструкції будівлі. Також варто оглянути стан ділянки: землю, наявність підземних вод, його доглянутість і впорядкованість. Якщо до цього Ви завжди жили в місті, радимо поспілкуватися з місцевими жителями, сусідами, які можуть прояснити переваги і недоліки придбання цієї ділянки. Гарним варіантом стане купити дачу біля води, так як земля буде досить зволожена і буде менше вимагати поливу. Серед небагатьох недоліків наближеності до води можуть стати комарі, адже їм подобається насичене вологою повітря.

       На нашому сайті Ви можете купити дачу у господаря напряму - це позбавляє необхідності виплачувати посередникам комісійні. Досить поставити галочку біля критерію «Від власника» і Вам будуть представлені тільки прямі пропозиції, без ріелторів і агентств. Тут можна швидко і зручно вибрати майно за площею, за розміром ділянки, поверховістю, також за наявністю таких зручностей, як: водопровід, газ, електрика.

       Показать