Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж дач Кіровоградська область

       Все більш актуальним на ринку нерухомості стає попит на дачі далеко від промислових міст і гучної «цивілізації». Тихий куточок в екологічно чистій зоні - це і гарна відпустка, і власні огірочки, помідори, смородина, полуниця. Купити дачу біля водойми або біля лісу, кілометрів 70-100 від міста - особливо привабливо. Завжди можна добре позасмагати, покупатися або назбирати багато грибів і ягід.

       Ось кілька порад при виборі такої дачі.

       Перше, вибирайте дачу після рясних дощів, так Ви зможете переконатися, що в будинку не вогко, дах не протікає і підвал не підтоплює. Особливо зверніть увагу на фундамент і підвал, їх ремонт найскладніший і найдорожчий. Купівля дачі в більш холодну пору дозволить Вам оцінити наскільки будинок теплий і у скільки обійдеться опалення ранньою весною чи пізньою осінню.

       Краще купувати будиночок в дачному селищі, що знаходиться близько до інших сіл або хуторів, так Ви зможете скористатися громадським транспортом, магазинами або придбати недорого свіжі продукти у селян, проживаючих в селах по сусідству.

       Якщо Ви прагнете до самоти, вибирайте ділянку біля будинку побільше. Таким чином і овочів виростите більше і з сусідами рідше доведеться зустрічатися. До речі, з ними краще познайомитися заздалегідь. Можливо, Ви придбаєте нових друзів. Хороші сусіди завжди дадуть слушну пораду або нададуть потрібну допомогу, доглянуть за будиночком під час Вашої відсутності.

       Якщо Вам кортить в перший же рік порадувати урожаєм себе і близьких, то сад слід вибирати не дуже молодий, адже деякі рослини плодоносять не швидше, ніж на третій рік, а дерева - і того пізніше. Відомі випадки, коли молоді саджанці крадуть. Приділіть увагу аналізу грунту (коли в останній раз він удобрювався), наявності грунтових вод, і іншим показникам. Також присутність деяких прибудов в належному стані дозволить Вам відразу ж взятися за розведення дрібної живності, будь то кури або качки.

       Портал нерухомості Likimap - можливість вибрати дачу легко і швидко. Досить просто залишити заявку або ж підписатися на e-meil розсилку, щоб бути в курсі всіх нових надходжень на портал нерухомості. Можна ж насолодитися розширеним пошуком і гідно оцінити передбачливість сервісу, де Ви зможете вказати рік побудови, тип стін, наявність каналізації та інші важливі моменти. Продаж дач в Кіровоградській області - просто один з розділів порталу, Вам потрібно лише вказати область.

       Купити дачу недорого - цілком реально; якщо вийти безпосередньо на господарів об'єкта, то придбання обійдеться в чверть дешевше. На порталі Likimap повно таких варіантів, щоб швидко відібрати їх з безлічі інших, потрібно тільки включити функцію «від власників». Купити дачу без посередників в Кіровоградській області також легко в розділі «Занижена ціна», тут публікуються об'єкти, власники яких прагнуть продати терміново, а тому відразу погоджуються на завідомо мінімальну вартість.

       Портал Likimap - можливість кращого придбання! Спробуйте.

       Показать