Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж дач Херсонська область

       Все популярнішим серед городян стає придбання дачі за межами забрудненого міста, галасливої цивілізації, де-небудь у віддаленому селищі, подалі від заводів, фабрик, галасливих трас.

       Це дійсно дуже привабливо. Відомий той факт, що раніше кисню в повітрі було 45%, а тепер - тільки 20%, і то - в селах і в екологічно чистих зонах, у великих містах вже близько 7%. Не кожному по кишені проводити свою відпустку на курорті. А на дачі і повітря чисте, приємне та свіже, і «спілкування» з природою більш тісне. На власній дачі можна відпочити і урожай виростити: власні огірочки, помідори, малина, смородина - набагато краще магазинних.

       Купити дачу біля водойми і біля лісу - особливо заманливо. Буде можливість і позасмагати гарненько і назбирати чорниці, ожини, малини, липи, грибів, а також квітучих трав, які стануть в нагоді для чаю взимку. От вже воістину багата матінка-природа, а у Вас з'явиться можливість насолодитися цим багатством.

       Щоб не помилитися з вибором, найкраще дочекатися дощів, адже в сиру погоду Вам легше буде визначити вогкість будинку, добротність даху, стан підвалу і фундаменту, на останні слід звернути особливу увагу, їх ремонт складніший і дорожчий за будь-які інші несправності.

       Якщо ж Ви купуєте дачу з метою вирощування врожаю - екологічно чистих продуктів, і хочете постачати їх близьким, проаналізуйте гарненько якість грунту на родючість, розпитайте про наявність ґрунтових вод, коли в останній раз удобрювати ділянку. Зверніть увагу, чи є в наявності інші прибудови, вони Вам знадобляться в господарстві, щоб розводити дрібну живність, курей, каченят, порося. Не оминіть увагою і сад: занадто молоді саджанці крадуть, і вони не принесуть Вам належного врожаю в перші кілька років.

       Усвідомлено підійдіть і до вибору сусідів, сварки принесуть Вам тільки дискомфорт і пригнічений стан. Доброзичливі ж люди завжди скрасять дозвілля і допоможуть порадою, як мінімум. А якщо знайдете загальні інтереси і станете друзями, то перебування на дачі стане Вам ще приємнішим.

       Портал нерухомості Likimap - суттєва допомога в придбанні дачі. У розширеному пошуку Ви зможете передбачити такі важливі нюанси як: тип стін, наявність газу, каналізації, рік будівництва та інші. З метою мінімальних витрат часу можна просто залишити заявку і отримати відповідні їй варіанти нерухомості. Підпишіться на e-mail розсилку, щоб не упустити ще більш вигідні пропозиції, які щойно з'явилися на сайті. Продаж дач в Херсонській області теж має місце бути на порталі, всього то потрібно вибрати і вказати регіон.

       Однак, багато хто прагне купити дачу недорого, і в цьому випадку портал Likimap знадобиться краще, ніж будь-яке інше джерело: автоматизований сервіс за кілька секунд відбере Вам оголошення виключно від господарів, минаючи посередників. Таким чином Ви зможете придбати нерухомість значно дешевше. А в розділі «занижена ціна» вартість взагалі здивує Вас, обгрунтована вона тим, що господарі хочуть продати нерухомість терміново, а тому і поступаються. Купити дачу без посередників в Херсонській області краще саме на Likimap.

       Likimap - Ваш надійний помічник у виборі дачі! Спробуйте.

       Показать