Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж дач Харківська область

       Вирішили придбати дачу? Не знаєте з чого почати? В першу чергу визначіться, в якому селищі Ви хочете її купити? На якій відстані від будинку?

       Слід врахувати, якщо від кільцевої до вибраного дому - 20 хвилин їзди, а від квартири в місті до кільцевої - 40 хвилин, то насправді Вас роз'єднує ціла година їзди. Зазвичай, далі, ніж 70-100 км від міста, покупці не поспішають з придбанням. Треба врахувати стан доріг, що ведуть до дачного селища і інфраструктуру навколо нього: якщо Ваш будиночок знаходиться на хуторі, де постійно проживають люди, або дачне селище є сусідом з більш великими селищами, то поблизу завжди знайдуться магазин, аптека, у сусідів можна буде недорого придбати свіжих продуктів, а добиратися можна буде і громадським транспортом.

       Друге, що потрібно зробити - дочекатися затяжних дощів або зливи. Будинок краще оглядати саме після них, так Ви краще зможете оцінити його стан: не вогко чи, чи не протікає дах, чи не підтікає підвал. Ремонт фундаменту і підвалу - найскладніший і дорогий, а тому до них варто поставитися особливо уважно.

       Третє - це познайомиться з сусідами, якщо попадуться люди чварні, сварливі, то ніякі переваги не покриють Вам цього дискомфорту, якщо ж пощастить подружитися, знайти спільні інтереси - завжди зможете отримати потрібну підтримку і пораду.

       Четверте, якщо дачу купуєте для господарства, - оцініть ділянку, родючість ґрунту, стан прибудов і сад. Не зайвим буде запитати, коли останній раз удобрювати ділянку. Або вибрати сад з більш зрілими саджанцями, якщо занадто молоді - іноді крадуть, а, по-друге, не скоро принесуть урожай.

       Зазвичай прагнуть купити дачу біля водойми і біля лісу: влітку можна гарненько позасмагати і викупатися, а ближче до осені - назбирати квітучих трав на чай, липи, суниці, малини, грибів. Цілющий аромат листяного або соснового лісу і така ж цілюща волога води і зігріваючі, цілуючі промені сонця - що можна побажати кращого для відпочинку.

       Портал нерухомості Likimap надасть Вам можливість купити дачу, що максимально відповідатиме Вашим побажанням. Ви можете залишити заявку, а потім - отримати відповідні варіанти. Можете підписатися на e-mail розсилку, щоб не упустити кращу можливість, що з'явилася на сайті. А можете насолодитися перевагами розширеного пошуку, який не дозволить Вам упустити важливі моменти. Тут можна врахувати рік побудови, тип кімнат, стін, ремонту, наявність газу, каналізації, лічильників та інші нюанси. Вирушаючи на «оглядини», Ви вже будете знати майже все, така передбачливість убезпечить Вас від помилки. Продаж дачі в Харківській області - така ж звичайна справа для порталу, той же алгоритм, тільки вказуйте регіон.

       Купити дачу недорого? І такий варіант розвитку подій можливий. Найвдаліше, якщо минути посередників і вийти на господарів. Виберіть опцію «від власників» і сервіс відбирає Вам тільки їх оголошення, все і відразу. А в розділі «занижена ціна» зможете знайти найпривабливіші ціни на ринку, обгрунтовані тим, що власники прагнуть продати об'єкти терміново. Купити дачу без посередників в Харківській області швидше і краще, ніж на Likimap, Вам не вдасться.

       Портал Likimap - найзручніший сервіс для пошуку дачі! Спробуйте.

       Показать