Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж дач Чернівецька область

       На Буковині вміють і працювати тяжко, і веселитися хвацько. Край, в якому безмежні поля перетворюються у високі кручі, де легко вдихати чисте лісове повітря, а на березі Прута або Дністра сама стрибає в човен риба.

       Зелений туризм набирає обертів, і купити дачу - прекрасна ідея і інвестиція!

       Продаж дач в Чернівецькій області часто переплітається з продажем приватних будинків і котеджів, адже в «царському селі» Чагор під Чернівцями багатоповерховий палац з фонтанами для когось - просто літній будиночок.

       Ви прийняли рішення обзавестися дачею - портал нерухомості Likimap вже зібрав, проаналізував і систематизував всю необхідну інформацію! Ми збираємо інформацію з газет, Інтернету, агентств нерухомості та поповнюємо ексклюзивними заявками власників, які довірили рекламу свого об'єкта нам. Відфільтруйте інформацію окремо по дачах або разом з будинками; виберіть бажаний район; вкажіть площу і кількість кімнат.

       У «розширених характеристиках» ми врахували побажання за розміром ділянки, комунікацій і економічності дачі. Якщо купівля заміського будинку запланована як основа для розвитку сімейного туристичного бізнесу, то наявність води, світла і газу значно заощадить витрати на облаштування гостьового будинку. Портал врахував навіть лічильники, металопластикові вікна і сонячні батареї!

       Вирішили купити дачу біля водойми? Далекоглядне рішення. Уточнити наскільки реально близько від річки обраний варіант допоможе функція «подивитися об'єкт на карті». Заодно побачите які там дороги, як близько ліс і чи далеко бігти до магазину.

       Дача - чудове місце для приємного, але тимчасового перебування. Купити дачу недорого допоможуть фільтри за ціною - «за зростанням» або «за спаданням». Так легше порівнювати цінові аналоги, адже двох однакових дач не буває.

       Налаштовані купити дачу без посередників в Чернівецькій області? Один клік «від власників» - і Likimap видає Вам список заявок на продаж з прямими телефонами продавців. Телефонуйте, торгуйтеся.

       Корисний бонус - перегляд фотоальбому, 90% рішень про покупку приймаються після вивчення фотографій. І якщо Ви продаєте дачу і вирішили подати оголошення про продаж дачі на нашому порталі - не пропустіть свого покупця, розмістіть максимум інформації. Успіхів!

       Показать