Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж дач Чернігівська область

       Північ України знаменита своїми лісами і річками. Край з величезним і нерозкритим туристичним потенціалом чекає своїх першопрохідців. Для початку - придбайте дачу! Можливо, це стане першим кроком до освоєння чудової та незабутньої природи Чернігівщини. А від Києва до Чернігова лише дві години!

       Портал нерухомості Liki Map підготував для Вас сформований і відсортований масив інформації про продаж заміської нерухомості. Збір інформації проводиться по десяткам різних джерел, включаючи ексклюзиви.

       Ви маєте можливість переглянути всю базу даних «Продаж дач в Чернігівській області» та додати перегляд будинків для виявлення повної картини. База дозволяє: вибрати об'єкти по карті; відібрати потрібні райони, підрайони і населені пункти; відфільтрувати базу за ціною і площею. Розширений пошук дасть можливість вибирати за кількістю кімнат, розміром ділянки, датою побудови, наявністю комунікацій і економічності.

       Налаштовані купити дачу біля води? Правильне і економічно вірне рішення, такий об'єкт може стати не тільки місцем відпочинку, а й приносити прибуток як об'єкт оренди, гостьового будинку або бази зеленого туризму. Функція «показати на мапі» підтвердить або спростує запевнення продавця, що «до води 50 метрів», заодно дасть уявлення про стан інфраструктури.

       Купити недорогу дачу в Чернігівській області допоможе сортування по ціні. Навіть у всьому різноманітті дачних фантазій можна знайти систему і відібрати аналоги, а можливість порівнювати об'єкти дозволяє вибрати найбільш вигідний варіант.

       Вивчити об'єкт, не виходячи з дому, дозволить режим перегляду фотографій. Ми рекомендуємо нашим продавцям розміщувати максимум інформації, включаючи невелику фотосесію. Знімки підтверджують реальність об'єкта, його технічні характеристики і в повній мірі відображають об'єкт. Новий дах, дорогий гідрофор або фантастичний вид на захід з балкона - ці фактори можуть стати вирішальними в майбутній угоді.

       Покупці воліють купити дачу у господаря, і наш портал в один клік видає список прямих контактів продавців. Фільтр «від власника» відсікає всіх посередників, ріелторів та агентства нерухомості.

       Отримувати першим інформацію про нові надходження з урахуванням Ваших особистих фільтрів дозволяє підписка на нашу розсилку.

       Знайти дачу онлайн: з Liki Map це - реально!

       Показать