Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж частини будинку на три кімнати Одеська область

       Людина, що володіє солідними фінансами, з часом обов'язково захоче придбати окремий упорядкований будинок з хорошою присадибною ділянкою. Особливо, якщо мова йде про таке престижне місце проживання, як район Одеси і Чорноморського узбережжя. Будемо реалістичні, в самій Одесі не просто придбати хорошу і не дуже дорогу нерухомість водночас. Тоді виникає варіант купити частину будинку в Одеській області для початку. Потенційні покупці завжди налаштовані купити частину будинку в Одеській області без посередників. Але це, найчастіше, представляє собою великі труднощі. Простій людині не з руки розібратися у всіх цих юридичних та інших тонкощах купівлі-продажу житлового будинку, а тим більше - його частини.

       Портал нерухомості Likimap володіє величезним банком даних з вичерпною інформацією з питань придбання та відчуження нерухомості в Одесі і Одеській області. На ряду з масою пропозицій про купівлю-продаж цілого котеджу, у нас є вже майже оформлені варіанти, коли можна купити півбудинку в Одеській області недорого.

       Для початку ми Вам надамо інформацію про оціночні показники на ринку купівлі-продажу нерухомості в Одеській області. Тим самим попередньо зніметься всяке напруження. Адже дуже важливо прицінитися, озирнутися і прикинути всі за і проти вподобаного об'єкта нерухомості.

       Нарешті Ви зважилися купити половину будинку в Одеській області і по документам її власниками є фізособи (фізособа). Однозначно відзначаємо, що така угода щодо відчуження частини будинку полягає тільки через нотаріуса. Далі покупець усвідомлює, що він купує: частку (відсоток) права власності або фізично відчужену половину будинку. У першому випадку продаж частини будинку в Одеській області передбачає обов'язкову письмову згоду співвласників будинку. У другому випадку цього не потрібно. Тут покупець повинен відстежити фізичне відділення відчужуваної частини будинку відповідно до існуючих будівельних, технічних норм і правил такого відділення. Переконавшись в технічній та іншій справності об'єкта купівлі-продажу, сторони подають на розгляд нотаріуса вже оформлені належним чином документи, необхідні для проведення операції купівлі-продажу половини житлового будинку.

       У продавця нотаріус вимагатиме наступні документи:

       • паспорт + код продавця;
       • паспорт + код дружини / чоловіка продавця;
       • нотаріально завірена згода дружини / чоловіка продавця на продаж половини будинку, якщо будинок будувався або купувалася його частина, коли власник був у шлюбі;
       • копію свідоцтва про шлюб;
       • довідку за формою №3;
       • правовстановлюючі документи на право власності продавця на частину будинку;
       • план відчуження частини будинку (технічний паспорт на будинок або на частину будинку);
       • правовстановлюючі документи на земельну ділянку (план відчуження земельної ділянки), що належить продавцеві.
       • Покупець надає нотаріусу:

        • свій паспорт + код;
        • свідоцтво про шлюб, якщо на момент угоди він перебуває у шлюбі;
        • паспорт + код дружини / чоловіка, в разі їх присутності на угоді.

        Після укладання угоди продавець зобов'язаний якісно і в строк передати покупцеві придбане ним житло і частину земельної ділянки відповідно до умов договору купівлі-продажу, підписаного сторонами та завіреного нотаріусом.

       Показать