Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж частини будинку на одну кімнату Закарпатська область

       Кожна людина в Україні прагне мати власне житло. Однак, у деяких громадян йде дуже багато років на те, щоб накопичити необхідну суму на придбання власної житлоплощі. Особливо важко стає молодим сім'ям, які тільки одружилися і більше не хочуть жити з батьками, але і на покупку власного житла у них не вистачає коштів. Що ж робити в такій ситуації і як вирішити цю проблему? Ми пропонуємо Вам альтернативний варіант, який зможе вбити відразу двох зайців - дасть Вам можливість жити на своїй землі у власному будинку і він буде цілком доступний за вартістю, навіть для молодої сім'ї.

       Цей варіант - купити частину будинку в Закарпатській області. Він дозволить Вам обзавестися не тільки власною житлоплощею, але і власною землею, на якій зможете вирощувати фрукти і овочі. Погодьтеся, що вирощені власними руками продукти харчування набагато кращі, ніж ті, які нам пропонують в супермаркетах. Для того, щоб кожна людина, незалежно від рівня своїх доходів, могла дозволити собі купити частину будинку в Закарпатській області без посередників, існує спеціальний розділ на нашому сайті «Продаж частини будинку в Закарпатській області». Варто відзначити, що, вибираючи портал нерухомості Likimap, Ви зможете купити житлоплощу безпосередньо від господаря, тим самим Ви заощадите великий відсоток, який запросили б ріелтори за використання їхніх послуг.

       Ви зможете купити півбудинку в Закарпатській області недорого, тобто вибрати житло за тією ціною, яка є для Вас прийнятною. Для того щоб вказати цю ціну, Ви можете ввести її в спеціальний фільтр сайту, після чого Вам будуть показані тільки ті оголошення, які відповідають заданій сумі. Ми впевнені, що серед них Ви напевно знайдете відповідний варіант саме для Вас. Якщо у Вас залишилися які-небудь питання, можете звернутися в службу підтримки ресурсу за допомогою форми зворотнього зв'язку. Наші оператори з радістю допоможуть Вам розібратися з тим, що залишилося для Вас незрозумілим.

       Якщо Ви хочете купити половину будинку в Закарпатській області, але переживаєте про те, які сусіди Вам попадуться, то можете зателефонувати безпосередньо власнику житлоплощі за допомогою номера телефону, який вказаний в оголошенні. Він зможе детально все Вам розповісти або, навіть, буде можливість домовитися про особисту зустріч, де Ви зможете поговорити і познайомитеся з ним.

       Показать