Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж частини будинку Полтавська область

       Якщо Ви вирішили придбати житло в Полтавській області, портал нерухомості Лікі Мап допоможе Вам у цій нелегкій справі. На сайті Ви знайдете величезний вибір пропозицій купівлі та продажу житла за прийнятною для Вас ціною.

       Особливо варто виділити момент, якщо Ви хочете купити частину будинку Полтавська область. Це не таке вже й просте заняття. Без знання певних тонкощів і нюансів можна потрапити в неприємну ситуацію.

       Коли мова йде про таке завдання, як продаж частини будинку в Полтавській області, в першу чергу, слід визначитися, який вид власності є у власника даного житла і який він пропонує Вам. Тому що існує два види власності: загальна та часткова.

       • Загальна власність - це коли один будинок має кілька власників.
       • Спільна часткова власність - це коли будинок має двох або кілька власників і їх частини володіння поділені між собою в процентному співвідношенні.

       Купити півбудинку в Полтавській області недорого можливо, але слід розібратися у видах володіння і всі моменти прописати в договорі купівлі-продажу житла. Адже після його підписання у будинку буде не один власник, а вже двоє. Причому володіти їм вони будуть в рівному (або частковому) ступені. Договір про купівлю-продаж частини будинку після підписання завіряють у нотаріуса і реєструють його в Держреєстрі угод за місцем проживання.

       Якщо Ви зважилися купити половину будинку в Полтавській області, зверніть увагу на вказівку в договорі правил користування загальними для всіх співвласників приміщеннями. Наприклад, можна скласти графік використання кухні. Це допоможе уникнути надалі конфліктних ситуацій з майбутніми сусідами. Такі правила можна обговорити усно або включити в договір і підписати у нотаріуса. Як вам буде зручніше.

       При покупці частини будинку є ще кілька важливих моментів. Одним з таких є згода всіх співвласників даного будинку на продаж. Оскільки саме вони мають переважне право на придбання житла. Якщо ж вони відмовляються купити частину будинку в Полтавській області без посередників, то повинні запевнити свою відмову в письмовому вигляді.

       Якщо ж людина, що пропонує Вам купити частину будинку, є співвласником і не повідомила письмово про продаж своєї частини житла інших власників, вони мають право подати позов до суду для отримання права стати покупцями.

       При покупці частини будинку не забувайте про необхідність сплати збору на обов'язкове пенсійне страхування. Сума становить 1% від суми нерухомості, зазначеної в договорі купівлі-продажу житла.

       При продажу частини будинку, продавець зобов'язаний оплатити податок з доходу фіз. осіб. Він становить 1% від вартості нерухомості. Але оплачувати його потрібно тільки в тому випадку, якщо загальна площа будинку становить більше 100 метрів квадратних.

       У разі будь-яких маніпуляцій з нерухомістю краще заздалегідь підготуватися і дізнатися якомога більше інформації з даного питання або проконсультуватися з фахівцями, які застережуть від небажаних наслідків.

       Показать