Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж частини будинку Одеса

       Будь-яка людина, що зуміла накопичити певні фінанси, обов'язково прийде до природного бажання придбати нерухомість. Тим більше, якщо мова йде про те, щоб купити півбудинку в Одесі недорого. Завжди веселий, але розсудливий одесит захоче спочатку купити частину будинку в Одесі без посередників. Ситуація відразу ускладнюється, і самому покупцеві, навіть одеситу, дуже складно впоратися з цією масою юридичних, технічних та інших норм.

       Портал нерухомості Лікімап завжди готовий прийти на допомогу. Тут Ви знайдете повний спектр інформаційних послуг в сфері купівлі-продажу нерухомості. Ви, не напружуючись, зумієте задовольнити своє заповітне бажання - купити половину будинку в Одесі, а згодом - і цілий котедж.

       Для початку Ви отримаєте інформацію про ринкову оцінку нерухомості, що купується (продається). Адже одна справа - купити частину будинку Одеса, а інше - продаж частини будинку в Одесі. Це дві великі різниці, як кажуть одесити.

       Припустимо, Ви вирішили придбати частину будинку в Одесі і власники (власник) цього будинку (частини будинку) по документації будуть фізособами. Відразу визначимо головне - така угода укладається тільки через нотаріуса. Далі продавець повинен усвідомити, що він має продати: частку (відсоток) права власності або продати (провести фізичне відчуження) частини будинку. У першому випадку продавцю своєї частки потрібна письмова згода власників інших частин будинку. У другому випадку цього не потрібно, зате потрібно фізичне відділення частини будинку, призначеної для відчуження, згідно діючих технічних норм і правил відділення (вхід-вихід, перегородки, комунікації і т.п.).

       Після цього продавець, рівно як і покупець, надає нотаріусу документи для здійснення угоди купівлі-продажу частини будинку.

       Продавець представляє:

       • свій паспорт + ідентифікаційний код;
       • паспорт і код дружини, а також нотаріально завірена згода дружини на відчуження частини будинку, якщо будинок будувався або купувався, коли його власник був у шлюбі;
       • свідоцтво про шлюб;
       • довідку за формою №3;
       • правовстановлюючі документи, що підтверджують право власності продавця на будинок або на його частину;
       • технічний паспорт на будинок або на його частину;
       • правовстановлюючі документи на земельну ділянку (частина ділянки).

       Покупець представляє:

       • свій паспорт + ідентифікаційний код;
       • свідоцтво про шлюб (якщо покупець у шлюбі);
       • паспорт і код дружини / чоловіка (у разі присутності їх на угоді).

       Важливо відзначити, що будівництво, здача в експлуатацію, як і технічні умови відчуження частини (половини) будинку, регулюється Законом України «Про планування і забудову територій», а також склепінням Типових регіональних правил забудови, затверджених наказом Держбуду України 10.12.2001г., № 219. Купівля-продаж земельних ділянок (відчуження частини ділянки) регулюється ст.657 Цивільного Кодексу України, а також ст. 132 Земельного Кодексу України.

       Показать