Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж частини будинку Чернівецька область

       Купівля нерухомості для кожного - важливе питання. Для одних - це можливість вкласти капітал, для інших - необхідність, до якої йдуть на протязі тривалого часу. Портал нерухомості Liki Map пропонує великий вибір будинків, квартир, котеджів та іншого майна як для першого, так і для другого варіанта покупців.

       З огляду на складну економічну ситуацію в Україні, все більше людей шукають альтернативні способи придбання житла. Одним з таких є покупка частини будинку. Щоб не потрапити в халепу під час операції, давайте розберемо основні проблеми і «підводні камені» такого заходу

       Купити частину будинку Чернівецька область можна в тому випадку, якщо у продавця є підтверджуючі документи про права приватної власності на нерухомість. У такому випадку, Ви можете купити половину будинку в Чернівецькій області як єдиний об'єкт нерухомості або як його частину. У чому ж суттєва різниця?

       Цивільним Кодексом України (ЦКУ) передбачена можливість володіння майном декількома людьми одночасно двома способами:

       • загальна спільна власність;
       • часткова спільна власність.

       Вказувати вид власності слід на початковому етапі операції і в письмовій формі (договір). У тому випадку, коли не встановлена спільна власність, вона вважається частковою за замовчуванням. Коли відбувається продаж частини будинку в Чернівецькій області, обидві сторони повинні заздалегідь вказати свою частину в процентному співвідношенні. З моменту підписання письмового договору покупець і справжній власник будинку володіють нерухомістю на правах спільної часткової власності.

       Після підписання договору його слід завірити у нотаріуса та зареєструвати в Державному реєстрі правочинів. Всі ці процедури робляться за місцем знаходження будинку.

       Якщо Ви вирішили купити півбудинку в Чернівецькій області недорого, Вам слід знати, що спільне володіння нерухомістю відбувається за двосторонньою згодою сторін володіння. І краще, якщо співвласники відразу домовилися щодо умов спільного проживання. У законі не передбачений порядок складання умов користування спільним майном, тому його можна скласти в будь-якому вигляді – в письмовій або усній формі. Для зручності можна скласти графік користування окремими кімнатами, які є загальними для спільних потреб (туалет, кухня і т.д.). Один і інший співвласник може використовувати в побуті ту частину нерухомості, яка належить йому за умовами договору. Якщо з якихось причин це неможливо, він має право вимагати від співмешканців матеріальну компенсацію.

       Купити частину будинку в Чернівецькій області без посередників можливо ще в тому випадку, якщо продавець є власником всього будинку. Якщо ж він володіє тільки його частиною, потрібно обов'язково вимагати згоду інших співвласників. В іншому випадку - справа може дійти до суду, а це малоприємна процедура. Тому будьте пильні і ретельно перевіряйте всі документи перед купівлею.

       Показать