Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нерухомості на вторинному ринку Україна

       Мрією майже для кожної сучасної людини є покупка власної квартири або будинку. Особливо це стосується людей, у яких вже є сім'я, за яку вони несуть відповідальність. У той час, коли це стало можливим, ви зважилися на такий важливий для себе крок, як покупка житла, необхідно знайти відповідний варіант, в якому ви проведете все своє життя. Ми пропонуємо купити житло без посередників на Likimap. Це максимально полегшить процес вибору.

       На цьому ресурсі можна відшукати найбільш відповідний варіант у дуже короткий строк та недорого. Низька вартість житла на сайті обумовлена тим, що Ви не сплачуєте додатковий відсоток додатковим ріелторам та іншим працівникам. Покупка без посередників передбачає купити вторинне житло в Україні безпосередньо від господаря.

       До речі, на сайті ви можете не тільки придбати квартиру або будинок в розділі «покупка вторинного житла», а й продати свою стару квартиру за допомогою розділу «продаж вторинного житла». На сьогоднішній день на сайті виставлено понад 100 000 оголошень. Одне з них точно зможе сподобатися саме Вам. Житловий фонд займає більшу частину будівель в будь-якому місті, тому вибрати завжди є з чого.

       Крім того, для того, щоб максимально полегшити пошук, існують окремі фільтри. Ви зможете самі виставити ту вартість, на яку розраховуєте і ту кількість кімнат, яка Вам необхідна. За допомогою ріелторських компаній Ви не зможете купити вторинку без комісії. Вам доведеться заплатити чималеньку суму, щоб відшкодувати їх послуги.

       Крім цього, при виборі та купівлі житла через ріелторів весь процес і оформлення документів може бути довгим і Вам доведеться переглянути дуже багато варіантів, що істотно стомлює. При перегляді відділу «продам вторинне житло», Ви зможете самостійно переглянути зображення квартири, прочитати всі подробиці і, якщо Вам все сподобалося, то зв'язатися по телефону з господарем.

       На сьогоднішній день вторинний ринок пропонує безліч різних варіантів на будь-який смак і на будь-яку суму, яка буде оптимальною саме для Вас. В оголошеннях також вказуються і додаткові послуги, які є в наявності в конкретно взятій квартирі. Це може бути встановлений кондиціонер, якісний косметичний ремонт і WI-FI. Вони грають важливу роль при виборі житла.

       При купівлі або продажу нерухомості за допомогою нашого сайту Ви отримуєте можливість укласти безпечну і максимально вигідну для обох сторін угоду. Ми не беремо з Вас зайвих грошей і пов'язуємо безпосередньо з продавцем.

       Показать