Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Житло в новобудовах і житлових комплексах Запорізька область

       Ринок первинної нерухомості в Запоріжжі розширює свої кордони. Будівельні компанії пропонують придбати квартири в нових будинках, відповідно високим стандартам якості за доступною ціною. Житлові комплекси знаходяться не тільки в різних районах міста, а й по всій області. Портал нерухомості likimap представляє каталог новобудов, в яких виставлені на продаж квартири різного планування. Тут легко можна знайти недороге житло економ-класу й елітні будинки за вигідними цінами. На даному ресурсі встановлений зручний фільтр пошуку, що дозволяє підібрати відповідний варіант по заданим параметрам.

       Продаж новобудов Запорізька область здійснюється на вигідних для кожного покупця умовах. У каталозі представлена перевірена інформація про всі житлові комплекси у цій галузі, включаючи мінімальну вартість за кв. м. На сайті 15 новобудов від 4 будівельних компаній міста Запоріжжя. В описі кожного об'єкта міститися такі дані:

       • інформація про місцеперебування;
       • відомості про забудовника;
       • мінімальна вартість за кв. м;
       • посилання на офіційний сайт з докладною інформацією про кількість житлових будинків, поверховості, класі нерухомості й технологіях застосовуються при будівництві.

       На порталі постійно діють акції та знижки, що дозволяють купити житло в новобудові за максимально вигідними цінами. Інформація про зниження цін за кв. м квартир в різних житлових комплексах постійно оновлюється.

       Переваги покупки житла в новобудовах Запоріжжя

       Житлові комплекси на первинному ринку повністю відповідають високим стандартам будівництва. Сучасні комфортабельні квартири мають поліпшене вільне планування, що надає можливість їх власникам проектувати житловий простір за своїм бажанням. Вони представлені різними класами, завдяки чому кожен покупець зможе підібрати оптимальний варіант за ціною і квадратурі. Купівля житла в новобудові - вигідне капіталовкладення. Оскільки ціни на первинні квартири в місті Запоріжжя набагато нижче цін на вторинному ринку.

       Всі нові будинки має добре розвинену інфраструктуру, що забезпечує комфортне проживання. На території житлових комплексів знаходяться наступні об'єкти:

       • дитячі садки та школи;
       • супермаркети та ТЦ;
       • банки й банкомати;
       • аптеки.

       Вибираючи житло в новобудові, обов'язково варто звернути увагу на його розташування. Кожен житловий комплекс, представлений на порталі можна переглянути на карті. Деякі з них знаходяться недалеко від міста Запоріжжя в зелених зонах, що дозволяє купити квартиру в екологічно чистому районі та при цьому насолоджуватися міським життям.

       На порталі likimap представлений великий вибір різнопланових квартир в новобудовах Запоріжжя та області за доступними цінами. Інформація про житловий комплекс і умови покупки розміщується безпосередньо на сайті забудовника, на який можна перейти за посиланням.

       Показать