Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Житло в новобудовах і житлових комплексах Харківська область

       Якщо вас цікавить останнім часом продаж новобудов, Харківська область готова запропонувати величезну кількість цікавих варіантів за різною ціною. Об'єкти нерухомості цього мегаполісу відносяться до числа найдорожчих і популярних в нашій державі. Один з найбільших міст Східної України Харків є дуже красивим, дійсно сучасним і досить амбітним. На житло та офіси, різні складські та торговельні приміщення, які знаходяться в цьому місті, планомірно зростає вартість - зрозуміло, ціна нерухомості в столиці вона значно поступається, але все одно продовжує залишатися високою.

       Житлове будівництво - основний напрямок будівельної сфери Харківської області. Продаж квартир на первинному ринку в цій галузі постійно зростає. Покупці можуть вибрати житло в новобудові або з вільним плануванням, в цьому випадку вартість квадратного метра буде менше, або придбати апартаменти в новобудові вже з ремонтом. Вартість такого житла буде вище, але всі оздоблювальні роботи не доведеться робити самому або наймати когось для цього.

       Сучасні нові житлові комплекси передбачають наявність розвиненої інфраструктури. На перших поверхах будинків часто розташовуються відділення банків, магазини, аптеки. Багато будинків обладнані підземним паркінгом на велику кількість місць. Купівля житла в новобудові від забудовника - це хороше і правильне капіталовкладення. Будівництво в даний час ведеться у всіх районах міста.

       Тим, кого зараз цікавить рейтинг новобудов, які знаходяться в найкращих з точки зору екології місцях, варто обов'язково подивитися на пропозиції в мікрорайонах Жовтневий і Олексіївка. А ось екологія Ленінського району вважається на сьогодні не дуже сприятливою. У плані зручної транспортної розв'язки є привабливими Московський і Київський райони, де знаходиться найбільше станцій метро. Купити житло в новобудові в цих районах бажають все більше людей.

       Портал нерухомості Likimap пропонує велику кількість пропозицій житла на первинному ринку. Пошук відповідного варіанту є нескладним процесом, який займе у людини мінімум часу, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу нашого сайту. Необхідно тільки ввести ті параметри пошуку, яким повинен відповідати Ваш варіант - і сайт моментально видасть перелік прийнятних оголошень. Майже в кожному є фото, за якими можна зробити висновки про стан об'єкта нерухомості.

       Показать