Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Житло в новобудовах і житлових комплексах Івано-Франківська область

       Будівельний бум - це реальна ситуація виникла на ринку нерухомості сучасного українського ринку житла. Коливання курсу валют, іноземні інвестиції, реформи влади - ці та інші чинники економіки призвели до того, що ціни на нерухомість значно знизилися як на первинному, так і на вторинному ринку. Вже досить велика кількість українських громадян можуть дозволити собі купити житло в новобудові. У деяких випадках ціна на квартиру в новому будинку не значно вище ціни на нерухомість вторинного ринку.

       Адекватна ціна на первинному ринку житла, менші ремонтні витрати, можливість вибрати індивідуальне планування і площа - це ряд основних чинників, що впливають на вибір сучасними українцями покупку житлової площі в новобудовах.

       Портал нерухомості likimap - це сучасний сайт, який пропонує послуги з продажу, купівлі, оренди та здачі в оренду житла та іншої комерційної й індивідуальної нерухомості. Оснащений сучасними механізмами пошуку, цей сайт дозволяє з легкістю знайти необхідну нерухомість із заданими характеристиками.

       • Високий рівень фільтр по об'єктах нерухомості, дозволить без праці відфільтрувати об'єкти, які вам не підходять.
       • Купівля житла в новобудові - це питання пару «кліків мишки», якщо Ви зареєстрований користувач нашого сайту.
       • Безкоштовна і не складна реєстрація для покупців, продавців та орендарів.
       • Постійно оновлюється база об'єктів нерухомості.
       • Комерційна і приватна нерухомість представлена на нашому сайті.
       • Регулярні знижки від продавців на житло в новобудові. Акції на придбання, здачу в оренду і з'їм нерухомості.
       • Понад 95% об'єктів представлених на сайті мають фото, що значно полегшує питання вибору тієї чи іншої нерухомості.

       Всім кого цікавить питання - продаж новобудов Івано-Франківська область, слід в першу чергу звернути увагу на наш сайт. Пройти просту реєстрацію і на очно переконається у величезній кількості нерухомості представленої на нашому сайті.

       Портал нерухомості likimap - перевіряє всіх продавців первинного і вторинного ринку представлених на сайті. Здійснює консультування з питань придбання, здачі в оренду, продажу нерухомості всіх видів спрямованості. Величезне збільшення бази об'єктів нерухомості говорить про компанію likimap, як прогресивного серйозного портала нерухомості на просторах українського інтернету.

       Показать