Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нежитлових приміщень Сумська область

       Ключові позиції на ринку нерухомості займає житлова і комерційна нерухомість. Обидва варіанти представлені на сайті Likimap у відповідних розділах. Прокоментуємо більш детально другий варіант на прикладі конкретного регіону - як відбувається продаж комерційної нерухомості в Сумській області.

       Продаж нежитлового фонду складається з декількох основних позицій, це: торгові точки і складські приміщення, офіси, промислові цехи і інші варіанти, що не входять до категорії житлових приміщень. Важливо враховувати, що Сумська область займає верхні позиції щодо попиту на комерційну нерухомість, тому і вартість її тримає високу планку. Наприклад, широко поширена продаж офісних приміщень, які перебувають у складі великого комплексу, що включає в себе виробничі цехи і (або) складські приміщення. Такі пропозиції знаходять своїх покупців в найкоротші терміни.

       Сумська область - це не маленький за розміром регіон, відповідно і вартість нерухомості комерційного типу може варіюватися в залежності від району та міста і умов ведення там підприємницької діяльності. Якщо Ви хочете купити нежитлове приміщення поблизу обласного центру, безпосередньо в передмісті Сум, на ресурсі Ви знайдете більш широкий спектр пропозицій - від спеціалізованих об'єктів до невеликих будівель, універсальних для ведення будь-якого виду бізнесу (можна відкрити як офіс, так і перукарню). Детально розглянувши спеціалізовані пропозиції, які часто мають на увазі частину майже готового бізнесу, з обладнанням і великою матеріальною базою, важливо враховувати і його перспективність надалі.

       У скільки обійдеться купівля нежилого приміщення в Сумській області, залежить від багатьох факторів, важливо детально вивчити цей ринок і всі його тенденції на момент здійснення операції. Можна, звичайно, звернутися за допомогою до агентств нерухомості і ріелторів, але це обійдеться недешево. Ресурс Likimap дає можливість відстежувати основні зміни і особливості комерційної нерухомості за допомогою перегляду пропозицій регіону на сайті. Тут Ви знайдете зручні і конкретні фільтри, які визначать потрібні Вам параметри та технічні характеристики приміщень. Для того щоб заощадити час користувача, наші розробники пропонують варіант розсилки актуальних для Вас оголошень на електронну пошту.

       Придбати або продати нежитлове приміщення на Likimap набагато простіше, ніж шукати його або ж пропонувати на інших ресурсах. На нашому сайті зібрані найкращі оголошення про продаж безпосередньо від власників, що мінімізує переплати і комісії посередників. Likimap допоможе знайти кращу нерухомість для бізнесу або додати в цю категорію свій варіант нежитлового приміщення.

       Показать