Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нежитлових приміщень Рівненська область

       У більшості випадків підприємницька діяльність залежить від вдалого вибору комерційної нерухомості. Кращі варіанти продажу нежитлового фонду представлені на сайті Likimap. У відповідній категорії можна побачити безліч пропозицій від власників, зорієнтуватися в їх вартості і визначити середню ціну за квадратний метр в тому чи іншому районі області.

       Продати нежитлове приміщення на Likimap можливо, розмістивши своє оголошення. При додаванні детальних технічних характеристик, фотографії або плану приміщення, результат не змусить себе довго чекати. Потенційні покупці часто шукають пропозиції в Рівненській області, а також додають свої в категорію "Куплю", де вказують основні вимоги до об'єкту.

       Продаж офісних приміщень має великий попит в передмісті Рівного та інших містах, районних центрах. Тут краще шукати приміщення з ремонтом, інакше доведеться викласти ще значну суму грошей. Популярно також купувати приміщення з майже готовим варіантом бізнесу. У більшості випадків це цехи, які готові до початку виробництва, мають відповідне обладнання. Якщо купити нежитлове приміщення такого типу, то Ви можете швидко розпочати підприємницьку діяльність і вже через короткий проміжок часу отримувати прибуток від неї. Купівля нежитлового приміщення, частково готового до бізнесу, переведе Вас в розряд співвласника.

       Продаж нежитлового фонду на сайті Likimap дає можливість зробити вигідну угоду і інвестувати за допомогою цієї нерухомості в майбутнє. Такий спосіб вкладення грошей завжди ефективний, приміщення не піддається інфляції, його можна просто здавати в оренду або отримувати дохід від роботи підприємства.

       Якщо Ви хочете знайти найвигідніші пропозиції від власників і при цьому заощадити з фінансового боку, зверніть увагу на «свіжі» оголошення з приставкою "терміново". Крім цього, Ви завжди маєте можливість поторгуватися, адже найчастіше пропозиції надходять безпосередньо від власника, до того ж переплачувати комісію посередникам не потрібно, це немаленький плюс таких угод.

       Наш ресурс надає зручний спосіб продати нежитлове приміщення з максимальною користю як для власника, так і для потенційного покупця.

       Показать