Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нежитлових приміщень Одеська область

       Для успішної діяльності підприємцеві важливо вибрати вдалий варіант приміщення для комерції. Купівля нежитлового приміщення - це перший крок до розвитку бізнесу. Одеська область представляє безліч варіантів комерційної нерухомості, які можна як орендувати, так і придбати. Це головним чином залежить від того, скільки фінансів бізнесмен готовий вкладати в свою справу. Деякі, не бажаючи викидати гроші на оренду, вибирають варіант кредиту на нерухомість і виплачують його вже з доходу підприємства.

       На ресурсі Likimap можна зробити вигідну угоду будь-якого характеру: подати свою пропозицію, орендувати або купити нежитлове приміщення. У більшості варіантів у нас представлені пропозиції від власників, тобто немає необхідності звертатися до ріелторів і платити гроші за їхні послуги, хоча є і оголошення від агентств нерухомості. Кожен із способів має свої переваги і недоліки, користувач повинен сам вирішити який з них для нього ближчий.

       Потенційних покупців зацікавить розділ «Продаж комерційної нерухомості в Одеській області», і хоча багатьох відлякує висока цінова політика на нежитлові приміщення, вклад коштів в таку покупку швидко окупиться великими прибутками, які приносить підприємницька діяльність в цій частині України.

       Наш ресурс пропонує зручний спосіб продати нежитлове приміщення на Likimap. На сайті представлена велика різноманітність функцій, за допомогою яких оголошення буде актуальним і цікавим для багатьох потенційних покупців комерційної нерухомості. Продаж нежитлового фонду за допомогою ресурсу - це правильний вибір. Ми гарантуємо попит на Вашу пропозицію, адже за добу сайт відвідують тисячі бажаючих придбати офісне приміщення, площу для складу або точку з гарним місцем розташування для вдалої торгівлі. Великий вибір надає база пропозицій, за допомогою якої можна здійснити операцію купівлі або продажу, орендувати комерційне приміщення, а також простежити останні тенденції цієї сфери бізнесу, розрахувати вартість подібних варіантів для адекватної оцінки.

       Likimap, за версією багатьох користувачів, - це найзручніший ресурс в сфері нерухомості. У нас всі пропозиції розділені на категорії, такі як Продаж офісних приміщень, торгових точок, виробничих цехів тощо. Також є можливість залишити своє в розділі «Куплю» або знайти оголошення оренди комерційної нерухомості. Використання ресурсу - це великі можливості укласти кращу угоду на найвигідніших умовах.

       Показать