Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нежитлових приміщень Луганська область

       Сучасний бізнес в значній частині залежить від відповідного вибору комерційної нерухомості, що складається з офісних приміщень, складів, магазинів і цехів з виробництва. Існує варіант оренди цих приміщень, але якщо ви плануєте довгострокове перебування і вкладаєте значну суму в ремонт і внутрішнє оформлення, більш вигідною буде покупка нежилого приміщення.

       Продаж комерційної нерухомості в Луганській області представлена численними пропозиціями на сайті Likimap. Як зробити правильний вибір і не помилитися? Якщо ви уявляєте, який варіант саме нежитлового приміщення вам потрібен, введіть його характеристики в фільтри та перегляньте результати пошукової системи. Але якщо вас цікавить варіант вигідною інвестиції, наш ресурс дає можливість стежити за всіма новинками за допомогою підписки на розсилку пропозицій або щодня оновлювати оголошення. Якщо є бажання придбати вже майже сформований бізнес, Луганська область також буде хорошим варіантом, але врахуйте що і вартість його буде значно вище. Купити нежитлове приміщення з майже готовим бізнесом це завжди високий рівень ризику, тому слід брати до уваги подальшу рентабельність такої угоди.

       Продаж офісних приміщень більш популярна в містах та районних центрах, тоді як складські об'єкти мають попит в основному в передмісті й навіть у віддалених від міста селах, але в основному з хорошим транспортним сполученням. Продаж нежитлового фонду в цілому дуже популярна в області та стоїть нарівні з житловою нерухомістю. В основному здійснюється через агентства нерухомості, за допомогою ріелторів або безпосередньо з власником.

       Наш ресурс пропонує купити або продати нежитлові приміщення на Likimap на найкращих умовах. Додавання оголошення на сайт абсолютно безкоштовне, вам потрібно лише пройти кілька кроків реєстрації та додати свою пропозицію. Новинки на нашому сайті з'являються щодня, для економії вашого часу ми додали функції розсилки. Найцікавіші для Вас варіанти будуть надходити на вашу електронну почту.

       Сайт Likimap допоможе продати будь-яку комерційну нерухомість в Луганській області, а також, за допомогою практичних фільтрів, швидко знайти відповідний варіант для покупки.

       Показать