Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нежитлових приміщень Кіровоградська область

       Комерційна нерухомість має свою характерну особливість, це не тільки варіант покупки приміщення, а й бізнес, який може приносити солідний дохід. Купівля нежитлового приміщення, але з обладнанням і ремонтом під конкретний варіант роботи, наприклад як салон краси, це вигідне вкладення, яке потягне набагато менше додаткових витрат. У Кіровоградській області часто зустрічаються пропозиції про частину приміщень, в яких уже почато бізнес, що привертає багато підприємців-початківців.

       Купити нежитлове приміщення можна і без доповнень, популярністю користуються порожні склади, торгові точки й цехи для виробництва. Вартість такого варіанта набагато менше, але враховуйте, що і витрати на його обладнання будуть значно вищі.

       Продаж комерційної нерухомості в Кіровоградській області відбувається в основному за допомогою додавання оголошень в Інтернеті. Зручним і практичним є використання ресурсу Likimap. Для визначення потрібних категорій ви можете застосувати навігацію по сайту. У нас ви знайдете найсвіжіші пропозиції по Кіровоградській області та всієї України. В основному потенційних покупців в містах або в передмістях цікавить продаж офісних приміщень чи торгових точок, які презентуються як складські варіанти.

       Відомо, що продаж нежитлового фонду має різну цінову політику, яка залежить від багатьох характеристик об'єкта, таких як: площа; його місце розташування; стан приміщення; зручність заїзду та інше.

       Продати нежитлове приміщення на Likimap це правильне рішення. У нас ви можете безкоштовно залишити своє оголошення в категорії "продаж нежитлових приміщень", в передмісті Кіровограда та всієї території області. Детальна інформація про об'єкт, а також фотографія, план або схема, допоможуть зацікавити більшу кількість потенційних покупців і здійснити операцію в найкоротші терміни.

       Так, ресурс Likimap буде корисний не тільки для тих хто хоче купити комерційне приміщення для бізнесу, а й для послуги швидкого продажу від власників. Всі категорії на сайті зрозумілі й доступні, тут ви знайдете всі потрібні фільтри, що максимально зручно знайде пропозиції, які відповідають вашим вимогам.

       Також на нашому сайті є продаж офісних приміщень, що дасть вам можливість відкрити своє представництво в цьому регіоні або районі міста. Досвід наших клієнтів показує, що продати нежитлове приміщення на Likimap - це швидко, безпечно і надійно. Ми співпрацюємо тільки з чесними продавцями й покупцями. Так що ви можете без побоювання продати або купити будь-яке приміщення для своїх потреб.

       Показать