Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нежитлових приміщень Донецька область

       Для успішного ведення бізнесу важливо купити нежитлове приміщення. Це може бути офіс, торгова точка, склад або інший варіант, які також називають комерційною нерухомістю.

       Продаж комерційної нерухомості в Донецькій області на сайті Likimap представлена широким асортиментом. Це велика кількість пропозицій, з яких кожен знайде для себе відповідний варіант, як за характеристиками, так і по ціновій категорії. Загалом цінова політика залежить від багатьох деталей, таких як: місце розташування об'єкта, його віддаленість від престижних бізнес або торгових центрів. Також слід враховувати чи підведені комунікації, внутрішнє оздоблення і стан екстер'єру будівлі.

       Продаж нежитлового фонду в Донецькій області дуже різнонаправлена, різницю становлять технічні характеристики й вартість об'єкта. Динаміка цін на житлову та нежитлові фонди дуже не стабільна. Часто використовують варіант перетворення з житлового фонду в комерційний варіант нерухомості, але це в свою чергу вимагає значної суми та багато часу. Більш вигідна покупка нежитлового приміщення, яка має обладнання і відноситься по всім документам до нежитлового фонду області.

       Наш сайт надає можливість купити й продати нежитлове приміщення на Likimap. Це зручний і функціональний ресурс, де ви знайдете безліч вигідних пропозицій і широкий асортимент вибору: офіси, складські приміщення, торговельні точки та інші варіанти цієї категорії. До кожного варіанту нерухомості на сайті Likimap ви знайдете детальний опис технічних характеристик, а також, що важливо, фотографії до кожного оголошення, яке дає можливість сформувати повне уявлення щодо пропозицій власників.

       Якщо ви шукаєте найвигідніший варіант з категорії "продаж офісних приміщень" і не поспішаєте робити свій вибір, хочете максимально вивчити ринок комерційної нерухомості, пропонуємо користуватися розсилкою пропозицій. Це зручна послуга, що дає можливість не витрачати свій час на пошуки, потрібно просто визначити важливі для вас параметри об'єкта і на зазначену пошту будуть надсилатися найактуальніші пропозиції відповідно вашим побажанням.

       На сайті Likimap ви знайдете зручну навігацію, можливість додати в порівняння кілька варіантів, а також пошук оголошень по карті. Наші фахівці використовують всі технічні новинки для того щоб перебування на Likimap принесло максимальну вигоду від продажу або покупки комерційного та іншого виду нерухомості.

       Показать