Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж нежитлових приміщень Крим

       Купівля нежитлового приміщення - варіант, який вибирають багато досвідчених підприємців. Вкладати кошти, робити ремонт і ставити обладнання в орендовані нежитлові приміщення, погодьтеся, не дуже привабливе рішення.

       Продаж комерційної нерухомості в Криму дуже поширений, і стоїть на таких же позиціях, як і житло первинного і вторинного варіантів. Корисну інформацію про стан цього ринку можна дізнатися на ресурсі Likimap. Тут є можливість простежити основні напрямки й попит на комерційний вид нерухомості, постійно оновленна база дає шанс придбати або продати нежитлові приміщення за найвигіднішими цінами.

       Продаж нежитлового фонду представлена різноманітними типами нерухомості від великих приміщень з обладнанням до маленьких торговельних точок і офісів. Саме продаж офісних приміщень найпоширеніший варіант для великих міст, яких так багато в Криму. А торгові точки завжди мають попит, особливо на морському узбережжі, де витрати на покупку нерухомості швидко окупаються великим прибутком.

       Продати нежитлове приміщення на Likimap може кожен користувач, ця послуга доступна й абсолютно безкоштовна. Цінова категорія на комерційну нерухомість в Криму дуже різноманітна, і головним чином залежить від місця, де розташоване приміщення. Також важливим фактором, що враховується при формуванні ціни на цю категорію нерухомості є її стан. Більшість потенційних покупців хочуть купити нежитлове приміщення, як мінімум з косметичним ремонтом, адже його відсутність це подальші значні фінансові витрати. Тому серед підприємців все більшої популярності набирає покупка комерційної нерухомості "під ключ". Тут буде значно вища вартість, але, як результат, ви отримаєте повністю готове і функціональне приміщення.

       Ринок комерційної нерухомості Криму в значній мірі представлений на сайті Likimap. Тут ви знайдете багато актуальних пропозицій від власників, а також швидко і вигідно зможете продати свою нерухомість. У відповідних категоріях - куплю і продам, за допомогою фільтрів ви без особливих зусиль і витрат часу, знайдете потрібні варіанти.

       Показать