Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж приміщень під офіс Сумська область

       Портал нерухомості Лікімап - сервіс для сучасних і модерних людей, він пропонує виконати будь-які операції з нерухомістю швидко і якісно. На порталі зібрана інформація про всі об'єкти на території України.

       Сайт складається з розділів спеціального характеру, дані розділів допоможуть підібрати той об'єкт, який цікавить і задовольнить Ваші критерії пошуку. На сайті доступні наступні операції:

       • купівля власності;
       • продаж офісного приміщення будь-яких габаритів;
       • оренда власності;
       • додавання нового об'єкта;
       • перегляд актуальної стрічки новин;
       • інформація з ринку нерухомості;
       • можливість задавати питання щодо будь-якої власності і отримувати відповіді.

       Послуга розсилки об’єктів

       Даний вид послуг дозволяє отримувати тільки останні новини з усієї України і дізнаватися, які об'єкти зараз перебувають в стрічці продажів, а які успішно продані. Купити приміщення під офіс в найкоротші терміни з послугою розсилки стало набагато швидше. Розсилка дозволяє знайти покупця швидко і гарантує якісну операцію.

       Послуга розсилки об'єктів здійснюється шляхом відправлення листа на електронну адресу користувача і відображається в блоці на сайті, який призначений для цих цілей.

       Можливості порталу Лікімап

       Якщо Ви приватний користувач на сайті - для Вас є перелік процедур, які Ви можете виконувати безкоштовно, отримувати гарантований результат. По-перше, Вам доступно додавання і розміщення об'єктів про продаж та оренду об'єктів власності. Ви можете оформляти і залишати заявки на придбання власності. Якщо хочете купити офіс в бізнес-центрі, Сумська область підійде якнайкраще. Користувач може переглянути стрічку новин, спілкуватися з іншими відвідувачами порталу та також об'єднуватися в групи за інтересами.

       Якщо Ви належите до категорії «Професіонал», тоді для таких користувачів передбачено створення особистої сторінки, Вам протягом дня надходять заявки від відвідувачів, Ви їх переглядаєте, обмінюєтеся даними в чаті. Для користувачів категорії «Професіонал» доступна публікація записів в новинній стрічці. Вам надається пакет послуг «максимум», «мінімум» і «середній».

       Купити невеликий офіс в Сумській області разом з порталом Likimap - рішення, яке гарантує результат в короткий термін.

       Показать