Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Продаж приміщень під офіс на 5 кімнат Київ

       Давно задумалися про власну справу? Уже знаєте, чим хочете займатися, але потрібно придбати приміщення для здійснення Вашої мети? Тоді Вам варто зазирнути на портал нерухомості Likimap, який пропонує Вашій увазі широкий асортимент актуальних пропозицій про продаж комерційної нерухомості в різних районах міста, представленої в економ-класі або елітних приміщеннях. Тут в одному місці зібрані всі оголошення, які є в столиці, тому Вам не потрібно буде шукати інший варіант, оскільки Ви ніде не знайдете його. Продаж офісів в Києві завжди користувався популярністю, але сьогодні - це найпопулярніші оголошення. Це говорить про прагнення кожного розвиватися і самостійно починати займатися улюбленою справою. Це ж добре, коли можна займатися улюбленою справою і отримувати від цього прибуток!

       Отже, Вам потрібно купити офіс в Києві недорого, тоді пропонуємо розглянути варіанти, які знаходяться не в центрі міста, а трохи далі від нього. На нашому сайті Ви знайдете інтерактивну карту, на яку нанесені всі оголошення. Це допоможе визначити точно місце розташування кожного об'єкта нерухомості, а також переглянути і інші варіанти в цьому районі, порівнявши їх на власні очі. Крім цього, кожен може скористатися зручними фільтрами і відсортувати оголошення за відповідними критеріями, наприклад, за площею, вартістю, наявністю або відсутністю ремонту; а також скористатися розширеним пошуком, в якому вказані індивідуальні параметри об'єкта нерухомості. Все це дозволить швидко підібрати оптимальний для себе варіант.

       Продаж офісних приміщень крім простоти пошуку повинен бути і безпечним. Про це також потурбувалися співробітники нашого сайту, які перевіряють кожне подане оголошення і фотографії до нього на відповідність дійсності. Повна перевірка спеціальною програмою дозволяє виключити публікацію неправдивих оголошень або пропозицій-клонів на нашому сайті. Таким чином, всі оголошення, опубліковані на нашому порталі мають повну і достовірну інформацію, як по об'єкту нерухомості, так і по контактними даним її продавця.

       Для тих, хто шукає сучасне приміщення преміум-класу, ми пропонуємо купити елітний офіс у центрі міста, який дозволить залучати клієнтів ще й своїм зовнішнім виглядом. У такій атмосфері буде зручно і комфортно працювати кожному.

       Показать