Фильтр

Цена

От:
До:
С фото
От собственника

Области

  Города и районы

   Города

    Районы

     Подрайоны

      Метро

       Типы объектов

       • Индустриальный район
       • Киевский район

       Подобова оренда чотирикімнатних квартир Одеса

       Одеса - один з кращих курортних міст не тільки України, але і Європи. Сотні тисяч туристів приїжджають погостювати в це прекрасне місто на півдні країни. Лагідне і ніжне сонце, чисте і свіже море радує своєю присутністю, як туристів, так і місцевих жителів. Неймовірної кількості захоплюючих пейзажів відповідає величезному вибору житла, яке можна знайти на порталі нерухомості Likimap.

       Розширені система підбору квартир

       Кожен, хто планує відвідати це славне місто, перед своєю поїздкою шукає де, зупиниться. У одних є родичі або друзі, які можуть прихистити під час подорожі, інші віддають перевагу готелям, а треті вибирають варіант з орендою квартир. Лікімап допомагає тим, хто хоче зняти квартиру в Одесі подобово.

       Для реалізації цього завдання на ресурсі існує проста, але водночас велика, система підбору потрібної квартири. Для цього, перейшовши на ресурс, необхідно вибрати пункт «Одеса квартири подобово» і приступити до перегляду всіх існуючих варіантів.

       У вас обмежений час для пошуку? Є певні критерії, які висуваються до житла і вивчати детально кожне оголошення немає бажання і сил? В такому випадку на сайті розроблена інноваційна система пошуку нерухомості, яка включає в себе ряд характеристик, які відсутні на подібних сайтах. Так, при роботі з порталом, під час пошуку квартири подобово в Одесі можна вказати кількість поверхів будинку і бажаний поверх, наявність ліфта, бажану побутову техніку, стан ремонту (капітальний, дизайнерський, косметичний або його відсутність), існуючі комунікації в приміщенні і будинку, наявність інтернету і багато іншого.

       Також, не варто забувати вказувати вартість. Орієнтуючись на визначену ціну, сайт буде автоматично відсіювати все невідповідні варіанти по ціновій категорії і іншим характеристикам.

       Так само, використовуючи портал Likimap, вказавши при запиті критерій «від власника», можна орендувати квартиру подобово безпосередньо у господаря житла, обходячи при цьому не потрібні зв'язки з ріелторами та агентствами нерухомості. У таких випадках, найчастіше, оренда житла має меншу вартість, ніж при роботі з агентами нерухомості.

       Подобові квартири в Одесі можна знайти в будь-якому районі міста. Це пов'язано з тим, що на порталі ведеться постійна актуалізація інформації про наявність вільних апартаментів. Likimap цілодобово проводить моніторинг вільних і зайнятих об'єктів, видаляючи старі або зайняті квартири і додаючи нові. Саме через це на сайті завжди достовірні і перевірені варіанти.

       До сих пір думаєте, що пошук квартири - це нудне і монотонне заняття, що віднімає багато часу? Ми готовий перевернути всі уявлення, довівши користувачам те, що знайти потрібне житло в кілька кліків цілком можливо. Спробувавши наш сайт один раз, Ви відмовитеся від інших сервічів раз і назавжди.

       Оренда квартир в Одесі в один клік

       Для власників житла у нас теж є пропозиції. Додайте оголошення про оренду житла в кілька кліків. Ми не стягуємо плату за додавання об'єктів. А додаткові оплатні маркетингові послуги (інструменти) - дешевше, ніж у інших в 3 рази. Likimap володіє найрозвиненішою мережею Telegram-каналів, якої немає ні у кого з конкурентів. Доставка повідомлень користувачів прямо в телеграм потенційним орендарям.

       Likimap - швидше ніж у інших, дешевше, ніж у всіх!

       Показать